Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Élveznétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Élveznétek, ha barátnőtök/ feleségetek szex közben vagy orális szex közben időnként egy hajkefével vagy pálcával vagy bármivel a feneketekre csapna?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy véresre verne :) Csak azért hogy érezzétek kicsit, hogy csíp. És ha ezt nem, fordítva? Ti neki?
2009. júl. 21. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én nő vagyok, de szeretkezés közben van amikor rácsapok finoman a párom fenekére a tenyeremmel, de csak finoman, nem erőset. Először meglepődött, de teszik neki :)
2009. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Én nem. Mások igen. Miért nem kérdezed meg a partnered? Vagy ez csak ilyen felmérés?


Nekem az sem tetszene, ha én csapkodnám a partnerem, de ha ragaszkodna hozzá, rábeszélhető lennék, kizárólag az ő kedvéért.

2009. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
A barátom nagyon élvezi, ha kicsit csapkodja a fenekem sex közben.De ez nekem sem rossz érzés.
2009. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csak érdekel mások véleménye is a kérdésről, hogy ez én devianciám, vagy sokan vagyunk. :)

Egyébként én nem kérdeztem meg előre, akarja-e. Az olyan hülyén jön ki, figyelj, megcsapkodhatlak? Meg ? Jó, akkor hozom. Oda volt készítve, és amikor kellett elővettem, nem tiltakozott, sőt, mintha még jobban állt volna... Vannak dolgok amit meg kell beszélni, de vannak, amik meglepiben jobban sülnek el :) Szerintem.

2009. júl. 21. 14:01
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Következőleg kérd meg h inkább a fejedet csapkodja ásóval.
2009. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt nem tudja mert arra vödröt teszünk, hogy az oxigénhiány miatt jobb legyen...


De komolyan, mért nem lehet válaszolni egy kérdésre normálisan? Nem azt kérdeztem,hogy terhes lehetek-e, ha rácsap a fenekemre......

2009. júl. 23. 07:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna ha csapkodna a párom....De esetleg ha finoman,akkor uyg más...De erősen...
2009. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Neked szadista hajlamaid vannak, a párodnak meg mazohista.

Előfordul más emberekkel is, ne félj. Ha nem viszed túlzásba, nyugodtan próbálhatod.

2009. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyátalán nem tetszene. F29
2009. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem tetszene én azt is élvezem mikor a barátomon vagyok ö meg huzza a hajam szex közben nagyon durván élvezem ö meg ha a nyakát harapom de nem ilyen véresre csak ugy h kicsit fályon ez neki nagyon izgato!

én csapkodni nem szoktam pálcákal meg ilyenekel de a hátát kétkézzel karmolni szoktam és akkor én is ugy érzem h jobban áll neki !! ezzel nincs baj sztem sokan vannak igy!


de persze nem mindig csináljuk ezeket van amikor gyengédségre vágyom

2009. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!