Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anális szexnél mire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexnél mire kell odafigyelnünk?

Figyelt kérdés
Első lesz, lány vagyok
2009. júl. 21. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Bal oldalt van a keresés, arra figyelj oda.
2009. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltétlen figyeljetek a higéniára, óvszerrel csináljátok, nehogy a párod elkapjon vmit, és egy síkosító sem árt.
2009. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy eléggé felvilágosult!

Korod?

2009. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyengébbek kedvéért odaírtam hogy ezt most csinálom először, mellesleg ennél idiótább kérdések is vannak például ha lenyeli vki a spermát terhes lesz e meg hasonlók, igen google megnéztem, minek regisztráltatok ide ha csak fikázzátok a kédéseket? a második válaszolónak köszönöm,amugy valoszinüleg azért kérdeztm mg mert ezen a téren nem vagyok felvilágosulva ennyit rólad
2009. júl. 21. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
fő az óvatosság és a lassúság ott. sok sikosítóval persze sokkal elviselhetőbb. nem kell beöntés, hacsak nem közvetlenül wc-zés után csinálod. első alkalom biztos fura lesz, meg lehet, hogy kicsit rossz is, de aztán minnél többször csinálod, annál jobban hozzászoksz. jó hát azért ne mindennap csináljátok. elég heti egy-két alkalom, attól még nem megy tönkre a hátsód.
2014. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!