Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miről ismerhető fel ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről ismerhető fel ha valaki homoszexuális?

Figyelt kérdés
Viselkedés igen ez az alapvető de nincs valami kis kritérium? gyűrű vagy valami dolog amiből észrelehet venni?
2009. júl. 21. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Gyűrű b@zmeg...

Igen, ha rajta van a meleg-gyűrű, akkor tuti közéjük tartozik...

Istenem, de hülye vagy!

2009. júl. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

A melegek többsége normális.Nem akarja magát másnak mutatni mint sima hétköznapi figurának,aki csak az intim szokásaiban tér el a többitől.Tehát külsőleg nem ismerhető fel az utcán a normális meleg.

Régebben voltak viszont szokások.70-es 80-as években például sárga és rózsaszín pólót vettek fel.60-as években meg az volt a szokás hogy a bal fülükbe tesznek fülbevalót,de ez később a normális férfiaknál is elterjedt.

Szóval a sima meleg nem ismerhető fel külsőre manapság.

2009. júl. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

"Viselkedés igen ez az alapvető de nincs valami kis kritérium?"


Tévedés az is, hogy a viselkedésük jellegzetes. Vannak "buz*san" viselkedő homoszexuálisok, de igen jelentős részük nem viselkedik így (miközben néhány heteroszexuális esetleg viselkedhet "buz*san"). A homokosok között van egy olyan elterjedt típus is, amelyik hangsúlyozza a férfiasságát, macho külsőt ölt. A válasz tehát röviden az, hogy semmiről.

2009. júl. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek a 03:47el.


De én már látom magam előtt ahogy a "meleg-gyűrűt" árulják az utcán és emiatt késem le a buszt, mert most 1et fizet, 2t kap akció van! :DD


Amúgy tényleg nincs ilyesmi egységes jel, emiatt van az is, hogy ők se mindig ismerik fel egymást. Nem lehet tudni arról, akit kinéztek maguknak, hogy milyen beállítottságú. De ha lenne is valami megegyezés erre, amivel tudatni lehetne, úgyis mindenki megtudná és utána az egész világ erről beszélne, szóval nincs sok értelme.


Ha érzékeny vagy rá, akkor lehet ráérzel. Én pl. valahogy mindig megtalálom őket :)

2009. júl. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Volt, ahol a rózsaszín háromszögről meg lehetett ismerni, de én nem kívánom, hogy azok az idők visszajöjjenek! De hülye kérdés!
2009. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
63%

a gyűrűs kérdésre a válaszom:

fiúknál: a mutató ujjukra teszik a gyűrűt

lányoknál: hüvelyk ujj

2009. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

utolsónak: szerintem ez a gyűrűs dolog egyátalán nem mérvadó. Sok ismerősöm van, aki mutató ujján visel gyűrűt, de nem b*zik.

Hogy honnan lehet megismerni őket? Nagyon könnyen.. beszéd, viselkedés, mozgás. (Vagy f*sz lóg ki a seggéből)

2009. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
kukacos a hátsójuk
2009. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

13:13-as vagyok

valóban vannak emberek akik viselik az ujjukon ott a gyűrűt.

de tudom, hogy a homoszexuálisok ezzel is szokták jelezni!

2009. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!