Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális ez így? 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így? 2 éve vagyunk együtt a barátommal. Sosem beszélünk a szexről, de mégis csináljuk.

Figyelt kérdés
Soha nem beszéltünk arról hogy volt-e orgazmusom (pedig sosincs), nincs semmi újítás... AZ a helyzet hogy én rengeteg dolgot kipróbálnék. Inkább csak orál szex van, és ez nekem nem elég, többször kellene e rendes... Van így ezzel még vki?
2009. júl. 21. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs rendben...Ha már két éve jártok akkor megvan egy bizonyos bizalmi szint(remélhetőleg) így ülj le vele és beszéljétek meg a dolgot.Így nem mehet tovább szerintem!
2009. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Ez elég érdekes dolog. De talán jobb lenne felvetni a témát néhanapján, hogy a fontosabb részletekre kitérve meg tudjátok beszélni mi az amire mindkettőtöknek igazán szüksége van és mi az amire nem.
2009. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ha jó lenne a szexuális életetek, és mindekettőtök számára kielégítő lenne minden téren, akkor azt mondanám, hogy nem kell róla beszélni. De mivel neked hiányérzeted és problémáid vannak, így azt javaslom, hogy minél előbb ülj le a pároddal, és beszélgess vele a témáról. Két éve vagytok együtt, bíztok egymásban, sok mindent megéltetek együtt, és soha nem került szóba a szex, pedig sok problémátok van. Hát ez így nem normális. Szóval legközelebb, ha kettesben vagytok, akkor szedd össze a bátorságod, és hajrá, hozakodj elő a témával. Csak elkezdeni nehéz, aztán utána már jön magától, szó szót követ.
2009. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi 5 éve vagyunk együtt.az elején meg szokta kérdezni,hogy milyen volt,de aztán szépen lassan elmaradt.megvolt a szex és ennyi,utána mindenki végezte tovább a dolgát.persze ez engem nagyon zavart,de nem szoltam.kb 3 hete elkezdtem neki olyan kicsit burkoltan a dolgokat mondani,hogy mi az ami tetszik,kiprobálnám,meg ilyenek,de ő nem vette a lapot.na aztán tegnap kiöntöttem magamból mert már nagyon zavart,és azota már ő is mondja hogy ezt probálná,azt probálná,igy meg ugy.egyébbként nálam ez most azért jött ki nagyon,mert várandos vagyok és volt egy 4 hónapos leállásunk a szexel,és ezt a multkor megszegtük mert már nagyon nem birtunk magunkkal,és azota állandoan csak szex van,mikor ráérünk.igaz sajna elég korlátozottak a kereteink jelenleg,mert nekünk most csak orális szex van,de már nem kell sokat várni és megnyilik a világ az ujitásoknak.(már csak 1 hónap van vissza)

22/L

2009. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!