Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy kell ezt "megtanulni"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell ezt "megtanulni"?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy az orgazmus lányoknál nem olyan egyszerű, tanulni kell, fejben dől el...de hogyan kell tanulni?:S Nekem egyszerűen nem megy,és nem tudom hogy kéne "fejben eldönteni". Nagyon jó érzés mikor a barátommal vagyok de ennél több nem megy. Bocsi a hülye kérdésért de már nagyon zavar mindkettőnket hogy nem sikerül.
2009. júl. 20. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

nekem úgy sikerült, hogy nem görcsöltem, csak kísérleteztem, és a barátomnak akartam örömet, már túl voltam a minden mindegyen, és akkor hopp, valami "ilyesztő " dolog történt :) most visszagondolva így már tök aranyos szituáció, meg vicces, örülök, hogy sikerült! nincs rá módszer, neked kell rájönni, csak ezt mondhatom, mert mindenki máshogy működik.mozogj te, ahogy a legjobban érzed magad, és ne görcsölj, ez nem futóverseny, itt nem lehet célba érni, ez türelemjáték:)

sok sikert 22l

2009. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy neked sikerült végül:) és köszönöm a választ, de még légyszi válaszoljatok ha tudtok valahogy segíteni..
2009. júl. 21. 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

"Nekem egyszerűen nem megy,és nem tudom hogy kéne "fejben eldönteni""


Nos, ezen a hozzáálláson kell először változtatnod, utána jöhet a többi.

2009. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Én is csak azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz a dologal. Szexeljél ahogy csak kedved van, lazulj, élvezd és meglátod egyszer csak utolér a gyönyör. ;)
2009. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Ismerős ez a helyzet nekem, mintha egy olyan ismerősom írta volna akivel már rég nem beszéltem.... hmm, na mindegy. A tanácsom: feszültségnövelő autótranszformátor
2009. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megtanulni nem lehetetlen, vannak rá modszerek, pl. az ESZO. Keress rá. Annak a kedves válaszolónak, aki belinkelt egy iwiw-es linket, annak üzenem, hogy ritka gusztustalan húzás volt. Miért lenne béna, akinek nincs hüvelyi orgazmusa? Attól még élvezheti a szexet. Barom.
2009. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Egyebkent minden nonek konnyen lehet orgazmusa,ha nem bena a ferfi!!!Egy kis tipp:Sex elott igyal vmi kis alkoholt(ellazit),utana mar ez nelkul is sikerulni fog!
2009. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia!


Te pont "olyan típusnak" tűnsz aki fejben akarja megélni az orgazmus élményét. Nem ismered a tested és a vágyaidat sem, ezeket a területeket kell felderítened.

Egyébként nincsenek "olyan" típusok, és idealizált orgazmus sincs.

Tény, hogy a nők nem foglalkoznak annyit a szexxel mint a férfiak, és ha igen akkor is másképp. A férfiak nagy része vizuális oldalról közelíti meg az élményszerzést, a nők pedig gondolati síkon próbálkoznak. A férfiak is megtanulják azt hogyan legyen nekik jó, csak sokkal több időt szánnak rá.Ha nem ismered meg magad akkor csak olyan férfi juttat el a csúcsig akiben maximálisan megbízol és el mered engedni teljesen magad a karjaiban.

Ha nem érdekel az érzelmi oldal és csak a szex foglalkoztat, akkor csak a testedre kell figyelned, légy önző de egyben odaadó is. Ha elég önző leszel a saját tested igényeit kielégítve, megnyílik a kapu a partnered felé való önzetlenségben. Persze ez most bonyolultnak és ellentmondásosnak tűnhet de próbáld ki :-)


Nez

2009. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a partnerem csiklóját dörzsölgettem ritmikusan, amikor egyszer csak összerándult. Én észre se vettem, de ő azt mondta, hogy akkor volt először orgazmusa. Mi egyébként nagyon szeretjük egymást és rábízzuk magunkat teljesen egymásra, több, mint egy éve. Ez nélkül nem sikerült volna, mert olyan túl sokat még nem próbálkoztunk.


De az alkoholt próbáld meg! Ne sokat, csak egy korty likőrt önts bele egy pohár langyos tejbe! (Nem tudom, mennyire bírod.) Az majd ellazít.

Vagy egy pohár sört.

2009. júl. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonló cipőben, de aztán nem törődtem a dologgal, és egyszer csak jött az orgazmus. Csináld úgy, hogy jó érzés legyen, aztán majd történik a dolog magától. Sok sikert!

(Üzenném a "linkes" hozzászólónak: Betenni valakiről egy linket és még le is szólni az illetőt elég kevés intelligenciára vall!)

2009. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!