Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pisiszexben ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pisiszexben ha valaki lenyeli a másik pisijét akkor attól nem lesz baja? Nem káros az?

Figyelt kérdés

Nem kérek olyan választ, hogy "undorító dolog"


Valamint egy plusz kérdés, hogy a videókon olyan tiszta, színtelen a pisi, nekem meg sárga, miért van az hogy nekik nem?


2009. júl. 20. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én a plusz kérdésre tudok vélaszolni...Ha azt akarod h a tied is színtelen legyen igyál SOK folyadékot,a legjobb ha vizet,így egy idő után már csak vizet pisilsz,nincsenek benne azok a "káros" anyagok amikre a szervezetnek nincs szüksége és amitől sárga a pisi...
2009. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
*válaszolni*
2009. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
igyál sokat, meg most nyár van egyél görögdinnyét, attól is lehet sokat, átlátszót pisilni
2009. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
96%
Az egészséges pisi steril, attól nem lesz baja senkinek, ha lenyeli.
2009. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

A vizelet a szervezet számára szükségtelen, de nem toxikus hatású anyagokat tartalmaz, tehát akinek van gusztusa hozzá az meg is ihatja, nem lesz tőle semmi baja.

Egyébként régen az orvosok a vizelet megízlelésével azonosították a cukorbetegséget, mert egészséges ember vizelete nem tartalmaz cukrot, ezzel szemben a diabetesben szenvedőké igen.

2009. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek minden válasz hasznos volt
2009. júl. 21. 03:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom, hogy a vizelet nem káros az egészségre, akkor viszont van egy dolog amit nem értek.


Évekkel ezelőtt volt a tv-ben, hogy egy orvos egy embert valamilyen betegséggel kezelt, és azt mondta neki, hogy minden nap igyon bizonyos mennyiséget a saját vizeletéből, de a pasi utána rosszul lett, és amikor kitudódott, meghurcolták az orvost.


Ha semmi baj nincs vele, akkor ez miért volt? Nem kötekedés, csak komolyan nem értem.

2009. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért hurcolták meg, mert ha jól tudom a vizeletivás nem tartozik a bevett orvosi praktikák közé :D

Ha nekem ezt mondaná az orvosom akkor valószínűleg elküldeném őt a... :D


De szerintem a szexben nem undorító dolog. Sőt... :$

És ha az illető egészséges akkor nem káros. Mint ahogy már előttem mondották

2009. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 IronMan84 ***** válasza:

Egyáltalán nem káros! Pont az ellenkezője! Nagyon egészséges!

Egy kis olvasnivaló az agymosottaknak és tudatlanoknak!

[link]

A keleti kultúrákban nagy kultusza van a pisiterápiának. A hinduk Shiva vizének vagyis valódi ambróziának tekintik az "arany nedűt". A legismertebb vizeletivó kétségkívül Gandhi volt, róla köztudott, hogy fogyasztotta saját vizeletét, s ez a hinduknál bevett szokás. a világon milliók esküsznek rá, hogy gyógyítható így az asztma, influenza, foggyulladás, ödéma, epilepszia, bőrporblémák, gyomor- és bélpanaszok, emésztési rendellenességek, de a rák kezelésében és gyógyításában is kitűnő eredménnyel működik. Kúraszerűen alkalmazve egészségmegőrző, vitalizáló, fiatalító - vallják fogyasztói. A kínai nők arcbőrüket kenegetik vele, hogy fiatalosak maradjanak.

Kína, Japán, India és Thaiföld népessége nem hiába olyan nagy. (Egyébként a harcművészetek is ezekből az országokból erednek. Sokat tanulhatnánk az ázsiaiaktól.)

A nyugati kultúrában is el kellene terjednie a hinduk ezen szent szertartásának. Ott olyan a pisi, mint nálunk a bor.


Szóval szex közben inkább az a jó, ha a partner minél többet ad az aranyesőjéből és igyekezzünk az "értékes nedű" minden cseppjét összegyűjteni és lenyelni, nem kiköpni, kár lenne elpocsékolni az "ambróziát". Természetesen az "aranyesőt" a megivás mellett fürdésre is használhatjuk, mivel jót tesz a bőrnek.


Szerencsés az olyan pasi, akinek a barátnője ad az "ambróziájából". Én is egy ilyen barátnőt keresek (18-30 év között Vas-megye). 27 éves karcsú férfi vagyok. e-mail: ironman84@citromail.hu

2011. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolosó, én megtaláltam :PP
2012. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!