Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A páromat nem tudom kielégíten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat nem tudom kielégíteni csak a kezemmel... mit tegyek hogy elmenjen mikor szeretkezünk?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdetnek: Te milyen nemű vagy? Ő milyen nemű? :-)


Ha jól sejtem, te fiú, ő lány. Tapasztalat: a nőket _elvileg_ három helyen lehet úgy felizgatni, hogy elélvezzenek: csikló, g-pont, hüvelyben méhszájnál. Ez mindig egyénfüggő. (Jó lenne, ha vki nő is nyilatkozna :-) )


Egyébként no para. Olvassatok utána (együtt) a témának, próbáljátok ki azt, ami nektek szimpatikus. A lényeg, hogy jól érezzétek egymást. :-)

2008. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos fordítva...Én vagyok a Nő...Ő pedig a férfi...
2008. máj. 9. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeretkezzetek, és közben néha kezeddel is, pl pózváltáskor. És mikor a kezeddel ingerled, és már közel van az orgazmushoz, akkor hatoljon beléd. Türelemmel, és kitartással, idővel, át fog szokni.

Tippelek csak, de lehet sokat maszturbált, és hozzászokott egyfajta kielégüléshez, és most idő kell, hogy megszokja a szexet.

(nekem 1 év volt, mire lett hüvelyi orgazmusom, tehát tényleg türelem és kitartás!!)

2008. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mennyit vagytok együtt. Szoktatok együtt fürdeni? Takarítani, és hasonlókat?

Ezek is kiváló alkalmak sok mindenre :-) - és nem unjátok el, egyetlen helyzetben.

2008. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm nekem eleve az érdekes hogy valaki szexnél nemtud elmenni... :D Én párom elég rendesen megszokott dolgozni,meg is van a hatása mindkettőnk részéről... :) Próbáld néha használni a szádat is esetleg
2008. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!