Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom azt is élvezi majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt is élvezi majd ha csak kiverem neki?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy buta kérdés. De a mai világban már mindenkinek az orális szex kell és mindenki aztcsinálja...ha csak kiverem neki attol is elélvez majd?

olyan választ nem kérek, h mértnem szopod le megvan az okom.és nemazért mert undorodom.

17/L


2009. júl. 20. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Naná, hogy élvezi. Isteni érzés.
2009. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi az az ok?
2009. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Hát élvezi, de közel se annyira mint a szexet vagy az orálist. És kb egy óráig tart (legalábbis nálunk) egy kiverés... Abba meg semmi erotikus nincs szerintem mi azért választjuk mindig a másik kettőt. De végső megoldásként az is valami...
2009. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
nem feltétlenül. ilyen hozzáállással ugyanis elég egyértelmű számomra, hogy nem sok fogalmad van arról, mit szeretnek a férfiak.
2009. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Ha ezt nekem írtad, akkor ne haragudj, én eddig csak egy fiúval voltam együtt, akivel 2 éve együtt vagyok. Ő nem szereti ha kézzel elégítem ki mert nem lát benne semmi erotikusat, jobban szereti a másik két módját és én is. Nem mondtam hogy minden férfi így működik, csak hogy nálunk így van.
2009. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon szeretem, mikor a barátnőm kézzel elégit ki. De ezt nem ugy kell elképzelni hogy ülünk a tévé előtt azt "najo vedd elő kiverem neked"... lehet azt erotikusan is csinálni:)
2009. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SzSzili ***** válasza:
Perszehogy....... imádom :P
2009. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! Ha kivered neki,azt is nagyon élvezi!Sőt el is élvezhet benne.:) nagyon fog neki tetszeni.:)
2009. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!