Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mire jó a kakiszex? mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a kakiszex? mit élveznek benne?

Figyelt kérdés
Mármint abban valakinek élvezet van hogy "lekakilja" a másikat???:S valakinek ehhez van gusztusa??
2008. máj. 9. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, van akinek van hozzá gusztusa. Szerintem az ő dolguk, téged nem zavarnak vele.
2008. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem próbáltam, de valahogy nem is tartozik azok a dolgok közé amit a közeljövőben ki szeretnék próbálni. Szerintem ez vmi olyasmi lehet mint a szado, az alázás. Mármint hogy az érzés. Megalázod magad és a másikat is. Merthogy szexuálisan nem hiszen hogy lehet élvezni.
2008. máj. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sokmindenben benne vagyok, de ez és a szado és az állatok, ami soha nem vonzott. Még képen vagy filmen sem bírom, rosszul leszek tőle.

De az ő dolguk, ha nekik ez tetszik, akkor tegyék...

2008. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom neked: sokaknak tetszik. Még többeknek a pisi-szex.

Hogy mit lehet ebben élvezni??? Na azt elképzelni se tudom. De valamit biztosan, mert amúgy szerintem nem csinálnák.

2008. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meddig tarthat az a korhatar aki a kakit szexnek gondolja?

En mar sokmindent csinaltam eletemben. De hogy mi abban a jo, hogy fekaliazik valaki meg hogy hogyan is csinalja nem igazlommal csupan undorral tolt el.

Mar adtam is nevet a (gyermeteg neven)"kaki" szexnek:

szar szex.

En biztos nem szakolnam senki salakanyagat mert hanynek egyet o is szagolhatna az en vegtermekemet.

VAgy maris megszuletett a legujabb, a "roka" szex?

Grrrrrrrrrrrrr .....

2008. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzászólónak írom, hogy igen...vannak emberek akik a "róka szexre" izgulnak...:S

(persze én hányni tudnék tőlük)

2008. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a jó benne?Ezt csak az tudhatja aki ilyenre izgul.Az embernek van fantáziája,de ez csak akkor jó ha nem lépi át a határt beteges és a egészséges fantáziálások között
2008. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
fúúúj de annyira undorító.....én nem is tudom...blöö...egyszer csak jön az illetőnek egy olyan inger hogy hé most lesz*om a másiakat???pfff jézus...azért ezt mégiscsak a wc-n kéne végezni...
2008. máj. 10. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Én az ízét szeretem benne!!!!!
2008. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!