Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért jó ha lenyelik az ondót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha lenyelik az ondót?

Figyelt kérdés
A ffiúk pl mit szeeretnek benne ? Mert sok olyan van akinek tetszik és el is várja..!?
2009. júl. 20. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem kérdezni kell, csak csinálni!
2009. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Részben az elfogadás egyik jele.

Másrészt, mikor a srác kinyal téged, ő sem kezd el köpködni, szájat öblögetni, stb. Nyel ő is.

Akinek nem tetszik, nem nyeli le, nincs olyan, hogy valaki ezt elvárná... Mert ha elvárja annak ellenére, hogy a másik nem akarja, akkor az már nem is nyormális szereteten,megértésen alapuló kapcsolat.

2009. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párok szeretik egymást,akkor nincs olyan hogy kérdés hogy miért jó. Ha valódiak az érzések,akkor nem undorodsz a párodtól,sőt! Egyébként azt hallottam,hogy a sperma megszépíti a nők bőrét. :)
2009. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sztem sem várja el ezt senki te döntöd el de gondold el hogy kényeztzeted és csinálod neki majd elélvez te meg rohansz egy zsepiért kiköpni vagy iylesmi? Ha tényleg szereted az ilyen megse fordul a fejébe, de az övébe se hogy tedd meg ha nem akarod...
2009. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nem jó, így nem is nyelem le. Én sem kérem a páromtól, hogy had pisiljek bele a szájába.
2009. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
ez alap. ha ennyire nem vagy hajlandó, nyalogass lányokat inkább.
2009. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Hát de nem mindegy hogy pisi vagy ondó...

Elég nagy baj ha úgy fogod fel mikor valaki s zádba élvez hogy te se kéred hogy hagy pisilj a szájába... 2 teljsen külön dolog a kettő...

2009. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már próbáltam, hogy kedvére tegyek a páromnak. De annyira undorodtam az állagától és az ízétől, hogy kirohantam hányni. Ennek semmi köze ahhoz, hogy mennyire szeretek valakit, egész egyszerűen vannak testnedvek, amik nem táplálkozásra szolgálnak, ráadásul kismillió baktériumot tartalmazhat.
2009. júl. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért várja mindenki hogy jó íze legyen?!NEm lehet eper vagy éppen csoki íze.Ilyen íze van és kész.Sz.ted neked jobb ízed van?nem hinném...és gondolom ő sem hány ha kinyal téged.Sz.tem igenis szereteten és elfogadáson alapul.Addig a kis ideig kibírod azért h eki jó legyen.


18/L

2009. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!