Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a párom felizgul sőt az előjátékot is bírja mégis nehezen élvez el? Én nő vagyok.

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gátolt ejakulációja van. Ez pont az ellentéte a korai magömlésnek: hiáéba próbál elélvezni, nem sikerül neki. Sokkal nehezebb gyógyítani, mint a korai magömlést, legtöbb esetben csak pszichológus bevonásával sikerül.


Az segíthet, ha a párodat nem állítjátok teljesítménykényszer elé. Ne legyen neki muszáj minden alkalommal elélveznie. lehessen neki szabad nem elélvezni. legyen a legfontosabb az, hogy NEKED jó legyen. Ha teljesítmélnykényszere van, sokkal nehezebben fog menni neki, ha megy egyáltalán.


Az én párommal is ez a helyzet. babát szeretnénk, és amikor tudja, hogy most produkálnia kell, mert épp ovulálok, akkor nem megy neki az Istennek se. Egyenesen el kell előle titkolnom, hogy ne legyen teljesítménykényszere, és akkor megy csak neki.

2009. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, más néven: késői magömlés, latinul ejaculatio retarda.
2009. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha óvszert használtok, változtass. Egy túl vastag vagy túl szoros óvszer kész katasztrófa. (Feltéve, hogy a párod férfi. Ha nő, akkor felejtsd el.)
2009. júl. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!