Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 21 centis a péniszem ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 centis a péniszem ez a barátnőmnek fáj, mit tudunk tenni?

Figyelt kérdés
Nem azért írtam hogy dicsekedjek vagy ilyesmi komolyan.Csak amikor szexelén néha fáj neki és nem szeretném hogy rosszul érezze magát közbe.
2009. júl. 20. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Kerüljétek a mély behatolásos pozíciókat, mint pl a lovaglós, vagy amikor a lány a hátán fekszik és a lábát a nyakadba teszi.


Javaslom az olyan pozíciókat, amikben nem tudsz mélyre behatolni. Az összes ilyen, amelyikben a lány a lábát összezárja.


Egyébként legyél kevésbé heves, és ne akarj tövig bemenni. Különben is sokkal jobb a lánynak az, amikor majdnem kihúzod, és aztán újra be, mert az jobban ingerli a szeméremajkakat és a hüvelybemenetet.


A menstruációhoz közeledve a nők méhszája leszáll, míg félidőben, ovulációkor felszáll, ezt is érdemes belekalkulálni a szeretkezésekbe. Menszesz előtt a lejjebb szállt méhszáj miatt megrövidül a hüvely.

2009. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Csinálhattok minden pózt, egyszerűen csak figyelj a barátnődre h meddig teheted be, kérdezd sűrűn h fáj e neki, ill. tapasztaljátok ki, h meddig teheted be. Lovaglás a legjobb amúgy, mert ott ő tudja szabályozni a mélységet, sőt is azt is megtehetitek h a csípőjét kicsit előrenyomja így nem megy be teljesen és rád tud ülni. Vagy kutya pózba is tudja ő szabályozni hogy lefelé hajlítja a csípőjét. De első sorban az kell, h te tudd korlátozni h ne menjen be teljesen. Tudom miről beszélek, nekem is van/volt ilyen problémám.

19/N

2009. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Cseréld le a barátnőd :)!
2009. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A helyzet hogy lovagló pózban mindig beleül szinte teljesen.Ilyenkor megkérdezem fáj e neki,azt mondja kicsit.Én mondtam hogy nem muszály olyan mélyre.Ha kutyapózba csináltuk akkor is mindig hátrébb tolta magát szóval nem tudom nagyon hogy milyen most...
2009. júl. 20. 23:06
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Gyere el hozzám,én mutatok neked olyan pózt ami jó lesz :)
2009. júl. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezdgesd őt, és figyelj rá oda nagyon. Meg kell tanulnod úgy bánni a szerszámoddal, hogy a lánynak ne fájjon. Hiába cseréled le a barátnődet, minden lánynak egyforma hosszú a hüvelye, kb 9-12 centi. Nem izgalom esetén pár centit tágul hosszában is, de ez minden. 21 centis hüvelyű lányt sehol se fogsz találni.
2009. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
vágj le belőle 1 kicsit.
2009. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Deep Impact
2009. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

"Meg kell tanulnod úgy bánni a szerszámoddal, hogy a lánynak ne fájjon"


ez alapján az jön le hogy nagy faxod van, és olyan béna vagy hogy nem tudod semmire se használni.:D

2009. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Lány hanyattfekszik, nyakadba rakja a lábát - na ezt a pózt nem ajánlom. Maximum az EGYIK lábát, de mindkettőt, az még normál méretűvel is tud fájni, és ráadásul a nőnek általában nem nagy élmény, mert pont nem ingerli ott, ahol kell (csikló, stb.)

Szerintem e helyzetben az is katasztrofális lehet, ha a lány négykézlábra letérdel, Te meg hátulról behatolsz (nem análról beszélünk, ezt ennél a póznál mindig kénytelen vagyok leszögezni, mert sokszor félreértik) - szintén k.urvára fájhat normállal is, nemhogy naggyal. Ha mindenáron érdekel ez a felállás, akkor esetleg állva próbáljátok meg, a csaj emelje fel az egyik lábát. Közben simogathatod a csiklóját, melleit, stb. ez jelentős pluszt ad.


A lovagló egyéntől függ, van olyan nő, aki szereti - de vigyázz, hogy hagyd a nőt irányítani, és ne tégy felemelt csípővel hirtelen, erőteljes döfő mozdulatokat.

A döfködés , mint-a-nyulak-hágás amúgy sem tanácsos semmilyen pózban, a finom, érzékletes mozdulatok hamarabb vezetnek a nő orgazmusához.


Próbáljátok még meg azt, hogy a csaj nem Rád ül, hanem Rád fekszik, marmint ő van felül, csak nem kiegyenesedve, hanem rádhajol, rádfekszik - nekem ez a póz jött be az extra méretű expasim esetében.

2009. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!