Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csökkent le a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csökkent le a szexuális együttléteink száma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis problémám, és ezuton szeretném kikérni a véleményeteket a dologgal kapcsolatban.

Másfél éve vagyok együtt a barátommal, gyakorlatilag az első héten össze is költöztünk. Ő 25 éves én 27 leszek idén.

A kapcsolatunk, nagyon impulzív, kiegyensúlyozott, nincsenek is igazán surlódások közöttünk, de azért nem is unalmas. Egyszóval nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást.

A probléma a szexuális életünkkkel van. Az első fél évben mondhatni nagyon intenziv szexuális életet éltünk napi 3-4x is szexeltünk, ha időnk emgedte.

Azóta ez sajnos lecsökkent heti-kétheti egy alkalomra.

Természetesen próbáltam megbeszélni vele ezt a problémát, amire a következő válaszokat adta:

- Fáradt - ezt mondjuk megértem, mert a munkája nagyon sok feszültséggel jár, és valóban ilyenkor sosem tud kikapcsolni és a szexre koncentrálni, tehát ez mondjuk oké.

- Zavarja őt hogy "nekem semmi sem elég" - nos ezt cáfolnám, amugysem vagyok az a kezdeményező tipus sosem voltam. De tény és való, hogy soha nem fordult velem elő, hogy nemet voltam volna amikor ő szexet kezdeményezett. Akár egymás után többször is. Ebből ő azt a messzemenő konzekvenciát vonta le hogy gyakorlatilag szeretkezhetnénk reggeltől-estig nekem az sem lenne elég.

Itt azért megjegyezném azt hogy mostanáig sosem tettem szóvá a ritkás szexuális együttléteinket.

Amikor ezt megbeszéltük, egy hónapja, aztmondta változtatni fog rajta de nem történt semmi.


Szeret és ezt tudom is róla, de azért mint egy egészséges felmnőtt nőnek egyrészt szükségem lenne némivel aktivabb szexuális életre, másrészt az egomnak nem tesz túl jót ez a szituáció.


Valaki valami tipp?

Már komolyan nem tudok mire gondolni.


Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikerült, és köszönöm annak aki végigolvasta.


2009. júl. 20. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

szia ugyanebben a helyzetben vagyok én is, sokáig gyötrödtem mire leültünk beszélni, és elmondta hogy neki is rossz ez, elment dokihoz mert babát akartunk és nem jött össze aki mondta neki hoigy avn egy tünetments prosztatagyulladása a hormonjaiban a tesztoszteron lecsökkent, ezt probálják meg most rendezni, nem nagyon sikerül, heti egy van csak nálunk is, de nem csal meg az tuti.. ha nem javul nálatok, küld el andrologushoz mert azonkivül hogy lecsaökken a libido, lehet beteg is.. komolyan.

32

2009. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Lehet ez a probléma nálunk is mert tavaly év elején volt egy prosztatagyulladása, és néha érzi mintha ujra előjönne a dolog.

Bár nem szeretnék egyből arra gondolni hogy szervi baja van, de figyelni fogubk akkor erre az eshetőségre is.

Köszi mégegyszer.

2009. júl. 20. 17:15




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!