Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan pasi akinek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi akinek nincs előváladéka?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2008. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ilyenről még nem hallottam (ami persze még nem jelenti azt, hogy nincs). Túl rövid aktus esetén megeshet, hogy nem jelenik meg az előváladék. Amúgy meg miért fontos ez? :)
2008. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, hogy rögtön ki is csöppenjen. Általában érezni lehet... már, ha valami más nem nyomja el az érzést :-()
2008. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat....amúgy azért fontos..mert a barátommal együtt voltunk és mielőtt elment kihúzta ...és kérdeztem de az előváladék?és ő azt mondta neki nem volt....
2008. máj. 9. 08:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is van, csak nem tud róla, nem érzi. Nálunk is én mondtam a páromnak, hogy van, és meg volt győződve róla, hogy neki nincs.

Van akinek kevesebb, van akinek több.És lehet, hogy van akinek nincs, de szerintem akkor is van, csak nem érzékeli.

De ha így védekeztek, pont ezért gyorsan keressetek más módszert, mert ez halottnak a csók!!.

Gondolom nem kell egy nem várt baba..

2008. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem pl. nem nagyon van. Csak ritkán, akkor is nagyon kevés. Ez persze nem jelenti azt, hogy ez 100%-os spermiumvédelmet jelentene...
2008. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Aha, így már értem.

Úgy tartják, hogy a legtöbb férfinál csak pár csepp termelődik az előváladékból, de valóban tartalmazhat hímivar sejteket, szóval vigyázni kell...

2008. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, úgy hívják hogy eunuch.
2008. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!