Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet az okaa folytonos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az okaa folytonos merevedésemnek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és ha meglátom egy szép lány képét azonnal merevedésem lesz, de ugyanez van ha egyszeruen csak rágondolok egy lányra vagy ha alszok és bármilyen idoszakba felkelek akkor is merevedésem van, vagy néha csak ugy ha pl autoban utazok és nem gondolok semmire de hosszabb ideig merevedésem lép fel. Létszives adjatok pár javaslatot hogy tudnám ezt enyhiteni-persze csak ha ez eltér a normálistól.És félre a buta komentekkel létszives-koszonom! Jah és kb. mindennap maszturbálok!
2009. júl. 20. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
autó rezeg jóhogy feláll. ALvás után mindenkinek áll. de nekem egy szimpla képre nem áll fel.
2009. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 47 éves vagyok és nekem is állandóan merevedik..ha a barátnöm már csak megérint is..amúgy minden hajnalban is.

Laci Mainzból

2009. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem ciki. En baratom is ilyen. Megpuszilom a nyakat, es mar beindul :) Nincs ezzel semmi baj, en igy szeretem. Ha napokig egyutt vagyunk ezert szeretkezunk sokszor napi ketszer. Engem egyszeruen izgat, es orulok neki, h fletudom csigazni a fantaziajat. :)
2009. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Naga_Chevalier ***** válasza:
Van egy táncosnő ismerősöm és neki volt egy partnere a táncban. A srácnak merevedése volt a fellépés közben -nem lehetett látni, mert a ruha olyan volt- és a lány észlelte a helyzetet. Csak dobott a csaj egóján. Szal ha ilyesfajta dolog történik az nem baj. Fogd fel úgy adolgot hogy pszhiológiai szinten erősíted a női társadalmat. :)
2009. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
nekem is mindig merevedik a faszom és akkor ki kell vernem mert már nem birom tovább mit tanácsoltok mit tegyek
2009. aug. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Odin777 ***** válasza:
komolytalan? ez már ígyis komolytalan kérdés , van akinek egyszerűbben megy , a természet megtréfált szerintem ahogy a tizen éveseket szokta ez egy egyszerű változás része amit meg lehet tanulni kontrollálni ha majd meg kell...
2009. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Odin777 ***** válasza:
ja még eggy naggyából mindenki maszturbál minden nap amíg nincs csaja...
2009. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nekem is felszokott állni amikor buszon ülök meg amikor az iskolába vok meg otthon egyfolytába.

verd csak sokat.

nembaj ha feláll de néha gáz amikor pont olyan helyen vagy.

2009. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!