Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg olyan "izgató" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan "izgató" a telefonszex? Fel lehet izgatni így a másikat?

Figyelt kérdés
Nem igazán érdekelnek az olyan kommentárok, hogy "az de szar meg minek azt csinálni nem ér semmit" stb szövegek. Inkább olyanok írjanak akiknek van róla NORMÁLIS véleményük vagy esetleg már csinálták. Köszönöm!
2008. máj. 8. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jóó lehet... :) Olyan mintha egy erotikus storyt olvasna fel valaki, csak így még jobban átlehet élni.. kipróbálnám!
2008. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kiváló doldog - ha messze vagytok, és mégis hűséges szeretnél maradni. Csak óvatosan, mert nem a kollégákat szeretnéd mulattatni.
2008. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem ez egy nagyszerű dolog. De komolyan. Ha messze, nagyon messze vagytok egymástól, és már régóta együtt vagytok, bíztok egymásban...ez egy fantasztikus dolog lehet, bár nem fantasztikusabb mint "élőbe". :)
2008. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Aranyosak vagytok :)
2008. máj. 8. 22:29
 5/10 anonim válasza:
51%
én meg soha nem nyomtam bele a telefonkagylóba... szerintem nem izgatná fel a páromat
2008. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy te mennyire tévedsz... :-)


Egyébként nem csak felizgani lehet így... az önmagában nem is túl egészséges. Ennél többet is lehet tenni. Csak egy kis nyugalom kell hozzá - mindkét telefonnál. Én ajánlom, hogy próbáljátok ki, ha SOKÁIG messze vagytok egymástól.

2008. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom, hogy nagyon jó, bár nem olyan mintha élőben lenne. a párom most amerikában van és mi igazából skype-on szoktunk inkáb és webkamerával láthatjuk is egymást, tényleg őrültségeket vagyunk képesek csinálni, de már nem sokáig, mert hamarosan látjuk egymást.
2008. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En sokaig kulon eltem a kedvesemtol a munkankbol adodoan.

Nem mondom hogy nem volt olykor egy-ket felrertendo celzas de egyszer pont azon nevettunk, hogy mekkora idiotasag ez az egesz. Hiszen nem is erhetunk egymashoz...abba is hagytuk hamar. Mi inkabb a gyakorlatba fektetjuk az ilyesfajta energiankat.

Maszturbalni meg egyedul is ment...amig nem voltunk egyutt.

2008. máj. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szeritnem király dolog.

de az msn szex se semmi, csak ott olvasod hogy mit ir a másik de én totál begerjedek tőle. :D

2008. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

0690 189-202/31018/mellék

emelt díjas szám

hívás díja 360ft+áfa /perc

ezt hívjátok fel szuper!!!

2010. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!