Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Teherbe eshettem a mensim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem a mensim utolsó napjaiban?

Figyelt kérdés
Ha lefeküdtem a barátommal de a mensim megvoolt igaz hogy már az utolsó napokban vagyok így nem túl erős de vérezgetek akkor kevesebb az esély a teherbe esésre igaz??tudom hogy ilyenkor is teherbe lehet esni...csak érdekel hogy az esély mennyi kb így?
2009. júl. 20. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
miért fontos h mennyi az esély, ha megvan? még ha kicsi is, de megvan? és ha terhes leszel, akkor ugy állsz a szüleid elé, h " de kicsi volt az esély "?? mikor feküdtél le vele? ha még nem késtél le, akkor 72 oras. maskor meg normalisan védekezni.
2009. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SzSzili ***** válasza:
63%
Van rá esély. Valahol a 0 és az 1% között van. Ne kisértsd a sorsot inkább védekezzetek.
2009. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!