Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretem a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat és kivánom is de miért van hogy nem tudok soha elélvezni? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok nő nem tu elélvezni szex közben, csak a csiklóját is izgatják vagy saját magának izgatja. ne aggódj nem benned van a hiba. természetes, h nem tudsz elélvezni, de majd idővel rájössz/rájöttök a dolog nyitjára és hamarosan élvezni fogod :) tessék új pózokat próbálni és majd meglátod melyikenél érzed azt, h "nah.. itt tuti lesz orgazmus" sok sikert :)) és ne aggódj =)
2008. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem, benned van a "hiba". Osztom az elöttem írót, egy kicsit hagyd, hogy a párod kényesztessen és több pozt probáljatok ki. :)
2008. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kutyapózról olvastam, hogy tuti orgazmus. Végülis mit veszítetek?... Nah meg kérd meg hogy izgassa közben a csiklódat... esetleg némi kínzás a szex előtt..
2008. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szep dolog a szerelem de meg kell tanulnod a sajat testedet is nem csak az ovet. Volt mar orgazmusod? Tudod hogy erted el?

Ha nem volt meg megis miert gondolod, hogy kotelezoen minden szeretkezsnel neked is ott kell lenni a csucson?

Meg kell ismerned magad. Az orgazmus sokszor v. elofordul, hogy sokaig csak maszturbalassal erkezik meg.

Szoval ismerd meg magad es ne kinozd magad!

Meg fog tortenni.

2008. máj. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A dolog pikantériája, hogy ez a probléma nem csak nőknél fordul elő, hanem férfiaknál is.
2008. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a kutyapóz tlg jó:)próbáljátok ki
2008. máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz holmi hibákkal.

Jól esik neked is a szeretkezés? Ha igen, akkor gyakorold szorgalmasan :-)

Próbáld ki, hogyan tudod magad a csúcsra juttatni (ha még idáig nem próbáltad) - és szeretkezés közben kicsit vezesd a barátodat. Előtte is elmondhatod neki, hogy neked hogyan sikerült. Lássa is rajtad, mikor jó és mikor kevésbé: mozogj, adjál ki hangot (sóhajtozz pl.)

Engedd el magad közben, és ne foglalkozz semmi mással - főleg azzal ne, hogy sikerülni fog-e?

Ha nem hajtod túl erősen, akkor előbb-utóbb meglesz :-)


Ajánlott esetleg egy új pozíció, amit idáig még nem próbáltál... nem kell, hogy behatolás is legyen. Lehet, hogy az is elég, ha ott simogat (csak mondjuk hátulról, ha még idáig nem próbáltátok).

2008. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi én se megyek el "magamtól". Vettünk a párommal egy csiklóvibrit, azt használom miközben bennem van és így el is megyek. Nem kell parázni miatta. Az esetek 70%-ában a nő 40-en felül megy el először szex közben mert addigra érik meg kivül belül.
2008. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!