Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim ki szokott elégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim ki szokott elégíteni orálisan, baj, hogy én nem csinálom neki? Ha ő csinálja nekem, biztosan ő is vágyik rá, ugye?

Figyelt kérdés
Nehezen veszem rá magam, ezt mindig megalázónak találtam. Egyszer picit próbálkoztam,de öklendeztem. Korábban finoman kérte,hogy csináljam neki,de látta,hogy nem tetszik, azóta nem hozta szóba. Szeretem és szeretném kipróbálni,de hogyan kezdjek hozzá? Utána nem fogja túl gyakran akarni?
2008. máj. 8. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is,csak azt csináld,ami neked jól esik.Sok nő tényleg kényszernek érzi az orális szexet,de nem az.Megalázónak meg főleg nem megalázó,de ez csak az én véleményem.

A hozzákezdésnek megfelelő,ha elkezded puszilgatni a mellkasát,a hasát,és szépen lassan haladsz lejebb.

Azért nem hozta szóba,mert nem akarja erőltetni.Van akinek egyszerűen idő kell...akár hónapok is,hogy megtegye,és ez egyáltalán nem rossz.Én ilyet ismerek paliban is.

2008. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális a hozzáállásod. Kezd ugy, hogy csókolgatod a mellkasát és kicsit lejjebb és amikor késznek érzed rá magad, először csak csókolgasd ott lennt is neki és meglátod, nem is olyan rossz, pláne látni a párodon, hogy mennyire élvezi.
2008. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kapsz, akkor illik viszaadni! Az elején én is undorodtam egy kicsit, de ma már imádom a párom orálisan kényeztetni!
2008. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem undorodik tőled, akkor te miért undorodsz tőle? Gondolom, hogy elfogadtad őt mindenestől, ha már a párod. Számomra érthetetlen ez. Szerintem ez egy nagyon jó dolog. próbáld ki, és a végén imádni fogod!
2008. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze, h vágyik rá, de nem kell erőltetni. megérti, ha nem akarod. és ha egyszer megteszed neki, nem fogja gyakrabban kérni. sztem szt is megértené
2008. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha félsz a megalázó helyzetektől, akkor döntsd fel őt nyugodtan: fektesd a hátára! Ha kérdez, csak intsd le...

Kezdd úgy, ahogy itt írták... ha oldalt helyezkedsz el, akkor még a melled is tudja közben simogatni.

Abból, amit írtál, látszik, hogy megértő természetű: nem fog semmit erőltetni, vagy sürgetni. Nyugodtan kezdd el a saját tempódban...

Viszont már amikor odaérsz, akkor a mennyekben fogja érezni magát :-)

Közben néha nézz a szemébe: ezt is imádják a fiúk :-)

2008. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyeljcsak, először én is úgy voltam vele, hogy soha.. mert gusztustalan, megalázó és hát.. szal nem akartam.De aztán jó lett!! Jó érzés örömet okozni, és ha nem megy, kérd meg, hogy segítsen!! Egy kicsit :)

Irányítson, hogy hogy kell, hogy jó neki... ne félj, elrontani nagyon nem lehet :)

Amúgy hogy fogj hozzá?

Fekszetek egy ágyon, kezd el simogatni a hasát.. mosolyogj sokat.. és egyre lejjebb.. Biztos hogy nagyon fog neki örülni :) Sok szerencsét!!

2008. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jah, és mehet sötétbe is, ha úgy jobb neked a dolog.

Én először megkértem, hogy csukja be a szemét.

És akár gyertyák...

2008. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!