Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor beleélvezek a barátnőmb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor beleélvezek a barátnőmbe csípi neki, miért?

Figyelt kérdés
Szedi a Mercilon fogamzásgátlót, és amikor első alaklommal próbáltuk ki mien érzés benne elmenni, elkezte neki eszméletlenül csípni a hüvelyét, és amikor pisilt akkor még jobban. kimosta akkor jobb lett egy kicsit. miért lehet ez?
2009. júl. 19. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

lehet h allergiás a spermára, nagyon ritka, de van akinél előfordul :(


20/L

2009. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is erre tippelek,talán allergiás rá,mert az normál esetben nem kellene csípjen
2009. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
nem allergia, hanem fertőzés. menjen el dokihoz vele.
2009. júl. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Télleg nem allergia! Nekem is csípte és elmentem vele a dokihoz és szép kis gomás fertőzésem volt!
2009. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én NORMÁL esetre értettem,az annyit tesz,hogy nincs semmi baja,gombája,fertőzése odalent,akkor meg talán csak az allergia marad...de akkor lehetséges,hogy fertőzés van.második voltam
2009. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is csípő érzést érzek, ha a barátom elmegy bennem, minden alkalommal. Azonban nincs semmilyen fertőzésem. Amikor volt, azt meg éreztem, ugyanis ha valaki egy kis fertőzéssel akar szexelni, garantáltan fájdalmas végig a szex, nem pedig csak akkor, ha elmegy benne...

Egyébként én is Mercilont szedtem, nem tudom ennek lehet-e köze hozzá... Egyébként én is kérdeztem erről valakit, aki okosabb mint én és ő azt mondta, hogy "kicsit" érzékenyebb vagyok. (Nekem a Pharmatex krém is csípi)

2009. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy fertőzésnek vannak tünetei, és a gombának is. olyan nincs h vki nemveszi észre magán, h gombás, vagy fertőzéses. hacsak nagyon nem figyel magára, és a teste jeleire.

ha fertőzésed van, a folyásod helyből megváltozik, nemlehet nemészrevenni. a gombád van, viszketsz, a folyásod darabos, eztsem lehet nemészrevenni, és ráadásul auz egész szex alatt csíp, meg fáj, nemcsak amikor elmennek benne.

és van sperma allergia.

2009. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

odaírom, hogy LEHET, az első szó a mondatban..erre az agyoniskolázott húdeinteligensvagyok emberek helyből lepontozzák...hogy mi a baja, azt csak orvos tudja megmondani, ha megvizsgálta...küldd el nőgyógyászhoz. és valóban, ahogy az utolsó mondja, ha figyel a testére, akkor észreveszi, hogy van-e baja, vagy nincs (folyás változás, viszketés)...ha gombája van, és azért csípi, akkor máskor viszket neki és darabos a folyás...szóval küldd el dokihoz.


első válaszoló...

2009. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!