Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen ízű a lányok nedve?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű a lányok nedve?

Figyelt kérdés
Szeretném orálisan kielégíteni a barátnőmet, de nem tudom mire számítsak.
2008. máj. 8. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátom állítja h édes mint a méz. De sztem ez nem így van. Voltam már lánnyal... Nem mondanám se azt hogy savanykás, se azt hogy keserű... mert nem. Meg hát minden lánynál más sztem. De ha attól félnél esetleg h annyira borzasztó ízű h rosszul leszel tőle... na hát ettől ne félj. Nem szörnyű, nem undorító.
2008. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk általában elsőre meglepődnek, sőt néha kellemetlennek is találják, de pillanatok alatt ráérezndek az ízére és nagy többségben egy életre megszeretik.

Igaz, hogy minden lánynak más íze van, és nagyon fontos a meglfelelő tisztálkodás.

Ezt nehéz elmondani, mert ugye milyen ize van a babfőzelékenk?

Próbálj "semmire " készülni, és nem ér meglepetés. Ezt úgyis ki kell próbálni:-) TEtszeni fog, hidd el, hát még a barátnődnek!:-)

2008. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
58%
Mint a sós tej és a pénzérmék.
2008. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem valami jó ízű, de elviselhető. Ez olyan, hogy az ondónak is biztos nem a legjobb az íze, de ha ő megteszi, akkor én miért ne...
2008. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!