Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátnőmet ma megujjaztam, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet ma megujjaztam, és éreztem hogy valami más ott bent, nem olyan csúszós, síkos mint mindíg. Mikor kivettem az ujjam, ilyen fehér sűrű krumplipürészerű valami volt az ujjamon. Miért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A női ciklus során változó az állaga annak ami a kezeden volt.... Összefüggésben van a termékeny és terméketlen napokkal.... Ez normális, ha fehér. Van hogy áttetsző és ha két ujjadat szétnyitod közte nyúlik, és van hogy tapadósdabb, sűrűbb.
2009. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony! És ha áttetsző, nyúlós, akkor esik a legkönnyebben teherbe...
2009. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet h éppen peteérése volt.
2009. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Viszont ha kellemetlen volt az illata, akkor akár gomba vagy egyéb fertőzés is lehet. Nincs valami panasza a leánynak? Mert ezzel nem érdemes játszani...
2009. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!