Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő után pettingeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után pettingeltetek a szerelmetekkel? Hány évesek voltatok? Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első szerelem volt, 17éves voltam.Kb 1,5 hónap után történt,mikor feljött hozzánk sok-sok csókolózás után egyre lejjebb tévedt a keze és végül megujjazott. Furcsa érzés volt,de egyben nagyon jó is. :) 23/L
2009. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

abszolut ugyanugy ugyanakkor mint az elozo.

annyit meg hozzafuznek h eloszor elegge megremitett a dolog mert nagyon furcsa volt h vki lekapja rolam a bugyim es csak ugy ulok elotte..... de hamar hozzaszoktam. ja es en legeloszor neki nem csinaltam semmit mert mar ez is elegge "megrazo" volt. de attol meg jo volt, bar par honap alatt sokkal jobb lett. orgazmusom pedig ugy 6 honap utan lett.

20L

2009. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
már pár napja 16 voltam=D szalcsi sütés volt és elmentünk pisilni a bozótban és hát ott először a természet lágy ölén=D először furcsa volt de nagyon jó! egy idő után fáztam xD utána bementünk és nála folytattuk=)
2009. júl. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és a szülinapunkon voltunk 2 hónaposak [távkapcs]
2009. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 év 1 hónap után.:)

15vagyok ,a barátom 16.:)

hát hogy hogy csináltuk...hmmm.az jött magától.:)

2009. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3hét után. 15L, akkor 14 voltam
2009. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!