Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Amikor maszturbáltam utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor maszturbáltam utána vmi fehér, ragadós vmi jött ki cs épp h kifolyt. az mi?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 13:44
 1/7 anonim válasza:
Ha fiú vagy, akkor spermaelégtelenségben szenvedsz, vagy nem fejezted be. Ha lány, akkor a múltkor nem kellett volna piszkos kézzel ugyanezt csinálni, vagy kaptál ajándékot a pasidtól, mindenesetre menj orvoshoz.
2008. máj. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

fiú vok!

de oan volt mint a sperma!

az uokatesómnak is oan

2008. máj. 8. 14:13
 3/7 A kérdező kommentje:
(12 éves vok)
2008. máj. 8. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
3%
B....zzd meg...minek maszturbálsz te 12 évesen, ki a franctól hallotok ilyeneket, menj vissza játszani és pár év mulva térj vissza a témára.
2008. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg normálisan magyar ember módjára fogalmazni és írni.

Másodszor valóban, ha még azt sem tudod, mi jön ki belőled, akkor fogalmad sincs a szexualitásról, először olvass utána, tanulj, világosulj fel, és utána foglalkozz a témával.

Harmadszor nagy valószinüséggel sperma volt, csak még nem vagy érett hozzá, és nem termeli a szervezeted oylan mértékben.

2008. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kettővel ezelőtti válaszolónak írnám,hogy mit gondolsz talán 20 évesen fedezi fel először egy fiú magát?Egy ovodás is piszkálja a kukacát.Elég tapló vagy,vagy a 18.században ragadtál amikor nem lehetett erről beszélni.
2008. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg sperma volt, csak 12 évesen még alig termeli a szervezeted. Emlékszem, amikor én voltam ugyanennyi, nekem is először csak pár csepp jött ki; teljesen normális. Később majd több lesz (és arra meg már készülni is kell, zsepi meg minden, mert könnyen összeragacsoz) ;)


Azzal meg ne foglalkozz, hogy a "nagyok" mit mondanak, sztem 12 évesen nekik eszükbe se jutott volna a testükkel kapcsolatban értelmes kérdést feltenni.


A "nagyoknak": Én óvodában kezdtem tudatosan maszturbálni és ez normális. És a felnőttek is maszturbálnak. Az is normális. Nincs ilyen, hogy valaki csak 15-18 éves kora között recsizhet, ez hülyeség. Van, aki korábban kezdi, de az nem baj.


F/24

2010. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!