Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől van ez az érzés? (lent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez az érzés? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

Ha én vagy a párom izgatja a csiklómat,akkor egy idő után,vagy egy bizonyos pontnál fura érzésem lesz!Méghozzá olyan hogy: nagyon jóó!!,de mégsem bírom ki, annyira jó,ezért abbahagyom,vagy szólok a barátomnak hogy fejezze be,aztán meg ingerem van ahhoz hogy folytassam megint,mert hát jóérzés de nem sokáig vagy nemtudom.De idegesítmert közbe jóérzés,csak fura:D Meg egyébként néha ilyen kor remeg az egész lábam!

Szerintetek ez miért van?

Előre is köszi a válaszokat :) remélem érthető voltam :D


2009. júl. 19. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd hogy befejezze mert mikor rádjön az az érzés hogy nem bírod tovább akkor éred el már majdnem az orgazmust.
2009. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na ebből sem értettem semmit...:S

-ReapeR-23/F

2009. júl. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel aki nem élt át ilyet attólé ne várd h ezt megértse..és tudom h az nem az orgazmus jele:) sajna:(

ha "oralizál:D" a párom én is igy érzek

most egy hülye de fontos kérdés: hogy szoktál maszturbálni?

mert én ugy maszturbáltam előtte(ah. rájöttem h nem kellett vna) h ahhoz az érzéshez szoktam ezért a párom már nem tudott kielégiteni:S (én nem gyngéden csináltam ,hanem vmi vékonyabb ruhán keresztül erőpsen dörzsöltema csiklóm és hát a párom nyelve meg annál sokkal érzékenyebb és ugye közvetlen éria csiklót és nem ruhán keresztül)ezért én is ezt éreztem h jó is volt, de annyira "intenziv"h mintha fájt vna, de mégsem..de sztem nem kell magyaráznom ezt te érted mire gondolok...

2009. júl. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok...nekem is ilyen...én is kiváncsi lennék ez miért van...
2009. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!