Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam, hogy jó legyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

A párom 32 éves. Előttem csak szex és más semmi kalandjai voltak. Köztünk kezdenek érzelmek alakulni. Viszont képtelen elélvezni bennem. :( Csak és kizárólag hanyatt fekve magának kézzel megcsinálja.

Velem elég "könnyű" dolga van én képes vagyok a hüvelyi orgazmusra, szóval viszonylag "hamar" nagyon jó nekem.

Tetézi a dolgot, hogy szeretkezés közben gyakorlatilag rezzenés nélküli arccal csinál és "élvez" mindent. Tehát fogalmam sincs, hogy mikor jó neki. Azt mondta nagyon szégyenli, hogy Ő nem tud olyan könnyen elélvezni mint én.

Ha én vagyok felül akkor azt mondja jó neki, de az a baj, hogy nekem is. Ezért mikor én elmegyek akkor nekem kell egy kis szünet, hogy újra kezdjem, de Ő pont akkor újra lecsúszik a hegy lábához tehát az orgazmust nem értük el. A másik hiba, hogy mikor magának kézzel csinálja iszonyú gyors mozdlatokkal teszi, én azt a tempót nem bírom amikor felül vagyok. Ilyenkor mi van? Sakk matt?

Kérlek segítsetek, mert az érzelmek fellobbantak, de félek, hogy a testiség miatt lesz vége..

Iszonyúan bánt, hogy az egyéjszakás kalandjaiban mindíg elélvezett az aktuális partnerébe.

Lehet, hogy én vagyok kevés neki?

még egy gondolat párom mackósabb én alacsony vékony vagyok, gyakorlatilag mikor felül vagyok nem túl kényelmes, mert nagyon nagy terpeszben kell legyek, ezáltal nem tudok úgy mozogni ahogy kéne azt hiszem.

Mással sosem volt ilyen gondom.

mit gondoltok? Segítsetek.

köszi


2009. júl. 18. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,Veled semmi gond nincs,mindent jól csinálsz.Az egyik ismerősömnél előfordult hasonló,ott az volt a gond,hogy a srác számára új volt,hogy szerelemből tette,s nagy volt benne a bizonyítási vágy,félt,hogy nem tud megfelelően teljesíteni.Az egyéjszakás kalandoknál ez nem volt gond,mert nem igazán számított a partnere.Sok türelem,és beszéljetek róla!Meg fog oldódni.
2009. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatst, remélem megoldódik
2009. júl. 18. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát tényleg sok türelemre lesz szükséged.


Nekem van egy olyan érzésem, hogy a párod nem lehet egy tapasztalt partner. Te annál inkább az vagy a leírásod alapján. Ez a "csak szex és más semmi" ebben a korban azt is takarhatja, hogy gyakorlatilag párszor volt 1-2 ribanccal és kész. És inkább csak magának veregette ki évekig kézzel. De ezt nem meri így bevallani neked.

És sztem ezért is izgul nagyon a szextől, mert igazából normális kapcsolata még nem is volt. Ezért is nem tudja még kifejezni sem magát. Szal jobb ha úgy állsz hozzá, mint egy kezdőhöz, és szépen elejétől fogva (petting stb.)

megtanulni együtt ezt a szexdolgot, egymás megismerése, bizalom, önbizalom, stb., úgy fog menni!

Ez csak az én szubjektív véleményem.

Sok sikert!

2009. júl. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is valami ilyesmit érzek. Próbálom lassan fokzatosan csinálnina dolgokat csak az a baj, hogy kezd kialaklni bennem egy gát vagy félelem, hogy nem vagyok jó neki. :(

A sok egyéjszakással miért ment neki? Ők sokkal jobbak voltak? :( (persze mindig emondj, hogy jó neki velem, meg azt is mondja, hogy legyek türelmes majd jó lesz neki is...) Szóval akkor kitartás?

2009. júl. 19. 07:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nyugi!


Biztosan jó vagy neki! Sztem mindenki örülne egy ilyen tapasztalt és türelmes nőnek, mint te! Nincs veled semmi baj!


Ővele van a "gond", nem gond, csak tapasztalatlanság, izgulás, valami, különben ő is meg tudná oldani a dolgot, vagy megbeszélni veled.


Most őszintén, azok miféle csajok voltak? Tudod? Miért és mennyiért mentek el a pároddal?

És ne is gondolj olyanokra, hogy rosszabb lennél, mint egy egyéjszakás ribanc, biztos hogy annál jobb vagy, és egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy összességében olyan sok lett volna neki, ami kitenne egy fél normális kapcsolatból szerzett tapasztalatot is.

2009. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!