Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk ti ennek örülnétek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti ennek örülnétek vagy csak nyüg lenne?

Figyelt kérdés
Van most 1 barátom aranyos kedves de nem tudom,mit szólna ha tudná ,hogy "csak" 2x voltam pasival mert hát ránézésre nem úgy nézek ki vagyis nincs kiélt fejem csak hát úgy nézek ki mint akinek minden ujjára akad valaki és ezt ki is használja.Szóval ha elmondom neki örülne neki vagy épp ellenkezőleg nyügnek tartaná ,hogy 1 kislányt tanítgasson?ő 21 én 18
2009. júl. 18. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Ez erősen egyénfüggő. De szerintem, ha nem tud róla, akkor nem is fájhat neki.
2009. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
En inkabb orulnek egy alig hasznalt csajnak mint egy rojtosrakurtnak...
2009. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Én is inkább örülnék.
2009. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nagyonis örülne neki:)
2009. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

örülne. biztosan

nekem is örült az enyém :)

2009. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Én azért megpróbálnék úgy kinézni a helyedben, amilyen valójában vagyok...

Nekem nem kellenél, ha azt mutatod, hogy neked minden ujjadra jutna valaki és közben meg nem, akkor nagyot bukik majd a srác, ha egy jó szexre kerülne a sor...

Ne akarj több lenni, mint ami vagy.


Normál esetben amúgy tényleg előny, ha nem ment át rajtad mindenki..

2009. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az utolsó válaszolónak pedig-én úgy nézek ki mint amilyen vagyok nem játszok szerepet csak a külvilág véleménye rólam az hogy én biztosan 1 olyan lány vagyok.
2009. júl. 18. 23:00
 8/12 anonim ***** válasza:

A külvilág véleménye rajtad áll. Amit te mutatsz magadból, abból vonnak le konzekvenciát.

De amúgy engem riasztanak az olyan csajok, mint te... A kinézetedre gondolok. Sokan (köztük és sem) meg sem próbálnának közeledni, mert senki nem szereti a visszautasítást. És egy ilyen design-nal megáldott lánynál elég nagy az esélye.

Mindenképp örülne neki, eufórikus érzés tud lenni, ha megtudom, hogy szívem választottján nem ment át a fél Kárpát medence...

-ReapeR-23/F

2009. júl. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is vegyél vissza ebből, mert még a végén valaki meggyanúsít, hogy szűzкurva vagy. Ami az esetedben pedig nem igaz.


Amúgy egy normális pasi az ilyet értékeli..

2009. júl. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Méghogy nyűg? Már miért lenne az?

Tényleg fontos, hogy a barátnőn ne menjen át a fél Kárpát-medence.


Ugyan akkor, a pasik utálnak az exekről beszélni, úgyhogy csak óvatosan hozd szóba!

2009. júl. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!