Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért csalják meg egyes pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalják meg egyes pasik a bnőjüket ill. a csajok miért mennek bele ha tudják hogy van a srácnak bnője? Kíváncsi vagyok a véleményekre, légyszi minnél többen írjatok, kort és nemet is pls.

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 21:01
 1/6 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy én 18 és lány:)
2009. júl. 18. 21:03
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Én azért mentem bele, mert a srác azt mondta szakít azzal a barátnőjével. Persze nem tette meg, és én arrébb álltam később. 24/L
2009. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Ha kell nekem a srác megszerzem. Nyilván ő is akarná, különben nem menne bele. A barátnője pedig, tartsa meg, ha tudja. Ha köztük minden rendben van, úgysem tudom elvenni nem igaz?????

Farkastörvények.....28/N

2009. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

Általában azért mert mással is ki akarják probálni, ha már idősebb akkor meg azért mert nem teljes harmonikus a szexuális életük, vagy már túl monoton!Én erre nem tudok mást mondani:)mert ha valaki boldog a párjával, és a szex is jó, akkor ott nem nagyon lesz félrelépés.

2009. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Pasik azért csalják meg a barátnőjüket, mert vagy pinabubusok és nem bírnak a vérükkel. Az ilyen fajtákkal nem is érdemes összeállni mert csak keserűséget hoznak a kapcsolatba, vagy el kell fogadni, hogy ilyenek.


Ha nem ilyen típusok, akkor azért csalják meg a partnerüket, mert nem kapnak eleget otthon. SOKKAL gyakoribb ez mint a legtöbb lány gondolná. Sok nő úgy gondolja, mindent megtesz a pasijának, pedig ez közel sem igaz. Egy harmonikus, tabukat nem ismerő kapcsolatban kiteljesedhetnek a különböző perverziók, szexuális preferenciák, de nagyon sok nő zárkózott illetve nagyon könnyen címkéz undorító, aberrált jelzőkkel dolgokat.


Nemegy olyan ismerősöm van, aki valaki mással elégítteti ki az igényeit, mert otthon megpróbálkozott vele, de a nő elzárkózott tőle neki meg vannak vágyai. És ne durva dolgokra gondoljatok, hanem pl. olyanra, hogy rá szeretett volna élvezni a nő mellére az meg nem engedte.


Persze tudom, hogy a hölgyek jó része le fog pontozni. Nem állítom, hogy mi férfiak szentek vagyunk, legalább annyi hibát elkövetünk mi is. Nem értem, hogy képes pár férfi leélni úgy az életét egy nő mellett, hogy a nő egyszer sem élvez el pl. Vagy miért nem képes pár pasi kinyalni a csaját, mikor az jó dolog.


De tény, hogy a legtöbb pasi azért lép félre, mert nem kap otthon eleget. Lehet vitatkozni, lehet érvelni, lehet ellenpéldát mondani, tudom, hogy így van, mert nagyon sok emberrel beszélgettem erről.


F/32

2009. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Talán azért mert javarészt férfiaggyal gondolkozom, és higgyétek el igazat szól.A legtöbb nő annyira hülye, hogy szánalmas.Azt kell igazából megérteni, hogy a férfi számára a teljes kapcsolat nem a tiszta gatya, meg meleg étel, meg beszélgetés sb.. Persze ezek is. De csak a jó szex után.

Egy 24 éves nem hülye nő.

2009. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!