Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdnél egy olyan sráccal/l...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél egy olyan sráccal/lánnyal aki nem tetszik neked, csak a szex miatt jöttél össze vele és már kétszer is együtt voltatok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, mert én úgy vagyok ezzel, hogyha nem jön be a srác, akkor nem.
2009. júl. 18. 18:42
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi, lehet rosszul tettem fel a kérdést a végén, szóval: lefeküdnél egy sráccal/lánnyal, ha nem jön be, és csak szex alapon menne az egész?
2009. júl. 18. 18:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali!Háááát én szerintem ha nagyon ki vagyok éhezve, akkor inkább "kimosok kézzel",minthogy akárkit megdöntsek.Persze az más ha valaki érzéseket táplál bennem.De hát az komoly kapcsi is lehet.Tudod bennem van mindíg az a gondolat hogy egyszer egy olyan csajjal hoz össze a sors akinek minden valómat nekiadnám,és ilyenkor kell eldönteni hogy egy 200gazdás mindentlátott trabi,vagy egy bejáratós BMW akarok e neki lenni.


28F

2009. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mint a pinty:)
2009. júl. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!