Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én nagyon szeretném már, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nagyon szeretném már, de a barátnőm nem, hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés
elég rég óta járunk a barátnőmmel. én már nagyon ki szeretném próbálni, alig tudok ellenállni a vágyaimnak de a lány nem igazán akarja.
2009. júl. 18. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és mennyi ideje ismeritek egymást, mennyi ideje jártok? Barátnőd szűz? Te szűz vagy? Pettingeltetek már?
2009. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"én már nagyon ki szeretném próbálni, "

próbáld ki, én is szeretném kiprobálni a bunge jumping-ot.:D

de a barátnőm nem akarja látni.



elég igénytelenül fogalmazol a barátnődről. nem próbálni kell, hanem szeretkezni vele.


vagy csak pettingelni akarsz? vagy a csókkal van gond?

2009. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jóvan... nemtok jól fogalmazni, de szeretem a lányt. pettingeltünk már, de többet nem akar... mind a ketten szűzek vagyunk.
2009. júl. 18. 18:59
 4/9 A kérdező kommentje:
és már majdnem 1 éve együtt vagyunk...
2009. júl. 18. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Hát valami akkor nagyon nem tetszett neki, ha nem akar többet pettingelni. Pedig a petting jó dolog. Történt valami közben? A te unszolásodra ment bele? Ő is akarta? Elég idős hozzá? Hány éves? Ha 14, akkor normális, hogy megijedt. Beszéltek a szexről? Tabu köztetek? Mit mond, miért nem szeretne még csak pettingelni sem? Valami oka biztos van rá.
2009. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem a pettingből nem akar többet, hanem nem szeretne "továbbhaladni"... és őszinte leszek még csak 14 vagyok, és nagyon szeretnék vele lefeküdni, két ok miatt: 1.: imádom 2.: már akkor is nagyon vágyok rá, ha csak ránézek
2009. júl. 18. 19:44
 7/9 A kérdező kommentje:
ő is 14 éves és pettingelni szeret. beszéltünk a szexről de azt mondta hogy majd csak olyan jó 1 év múlva... és amien típúsu srác vagyok nem igazán bírom addig...:S
2009. júl. 18. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Sztem a lány még fiatalnak érzi magát magához a szexhez. Talán nem is baj sőt ez lenne a normális. Egyenlőre bőven elég az hogy pettingeltek. Próbáljátok meg apettinget valahogy feldobni azt is nagyon sokat változtat a kezdődő szexuális életeteken. Lehet a lányt az is zavarja hogy te görcsösen szeretnél vele lefeküdni így akár félreértheti a szándékaidat. És ezt nem lehet erőltetni ha készen álla lány úgyis mondja hogy most akkor kész vagyok.

Rávenni nem hiszem hogy rátudod fő a türelem föleg ennyiidős korban.

19/L

2009. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a válaszokat, és azt is hogy ilyen jófejek vagytok :)
2009. júl. 19. 15:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!