Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nekem soha nem elég, baj ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem soha nem elég, baj ez?

Figyelt kérdés
Hetente 20* is szoktam szexelni a párommal. Van, amikor egy nap többször is. Nem szeretem a hosszú numerákat. A pasim látványától rögtön benedvesedek és legtöbbször a farkára már akkor ráülök, mikor még nem is merevedett meg. A leglehetetlenebb helyzetekben is rajta akarok ülni, vagy magamba akarom érezni. Legtöbbször a szex végén a párom farkát magamba tartom. Van, hogy majd fél órát is. Ez a majdnem sokszor hosszabb mint az aktus. Orvoshoz kellene fordulnom?
2009. júl. 18. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

igen baj, olvas 1-2történetet ezek közül,


[link]

.


érdekes.

2009. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Amíg bírja, addig nem baj, a gond majd utána kezdődik, ha már kifullad.
2009. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha kielégítő számorda a szexuális együtlét csak sokat akarsz akkor nem baj. A baj akkor kezdődik, ha hiába csinálod nem érzed jobban magad.


Vannak lányok, akiknek szélsőségesen nagy étvágyuk van valószínűleg te is közéjük tartozol. Semmi probléma nincs ezzel. Volt egy olyan barátnőm aki hasonló volt hozzád heti 15 alkalom simán megvolt. Ráadásul írtózatosan szerelmes voltam. Életem legcsodálatosabb időszaka volt.


Őszintén irigylem a barátodat.

2009. júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi örülök, hogy egy fiú írta ezt. :D 27/l Szerintem a páromnak nagyon tetszik ez az egész. Főleg mikor azt szereti a legjobban, mikor nem kívül merevedik meg a farka, hanem bennem nő meg 12 cmről 22 cmre.
2009. júl. 18. 17:44
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha még nem merev hiába ulsz rá ^^. fél óriág magadba tartod? és addig milyen pozban vagytok, vagy mit csináltok? funny^^
2009. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem semmi ez a link!:D
2009. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Írígylem a barátodat. Bár én nekem lenne ilyen barátnőm aki ennyire szeretne engem.
2009. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hé!!! Én is szeretem abarátom, sőt meghalnék érte. És szerintem örül, hogy nem vagyok fehérmájú! Melyik igazi dolgozó férfi ér rá, és bír annyi szexet hetente?
2009. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:32

Nem ebben nyilvánul meg, hogy mennyire szeretjük a másikat.


Amúgy kedves kérdező, bevallom őszintén, nagyon féltem, amíg le nem írtad, hogy 27 vagy. Így viszont szerintem teljesen rendben van.

Örülhet neked a barátod ((:

2009. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem elégülsz ki rendesen, azért ugrod meg ennyiszer a pasid?
2009. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!