Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy szenvedélyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy szenvedélyes szexuális életünk legyen?

Figyelt kérdés

40 fele járunk,és 3 éve vagyunk házasok. A férjemnek olyan nagyon erős orgazmusai vannak...nekem csak kézzel tudott előidézni...de igazi sincs. És igazából nekem fontosabbak a szexuális együttlétek, lelki értelemben főleg.

Úgy érzem inkább kisfius kötődés a férjem szeretete és ragaszkodása irántam, gyakran romntikus rajongásig, de nekem hiányzik a tűz, a lényeg.


2008. máj. 7. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg kikötözni és megkorbácsolni az elég tüzes lenne:)
2008. máj. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Furán fogalmaztad meg "...nekem csak kézzel tudott előidézni...de igazi sincs." 3 éve vagytok házasok? Én nem biztos,hogy hozzámentem volna olyan emberhez akivel nem jutottam el a csúcsra.6 éve vagyok férjnél,a férjem 52 éves,mondhatom,hogy egyre szenvedélyesebb a kapcsolatunk,mindent megbeszélünk(problémákat ugyan úgy mint az örömöket,kívánságokat)őszintén megmondom,hogy ez nekem most milyen volt(semmi különös,jó,nagyon jó...)

Nyitottak vagyunk mind a ketten tudom,hogy hogyan tudok neki örömet szerezni és most már ő is tudja hogy hogy lehet nekem.Azt kellett elérnem nála,hogy érdeklődjön ugy a testem minden porcikája iránt mint egy tinédzser aki most kezdi a szexet.Ez hosszabb folyamat volt,türelem kell hozzá és a másik érdeklődése,nyitottsága ,játékossága.Használjatok bátran síkosítót!Kezdődhet úgy a nap,hogy szépeket mondasz neki,este vacsi,aztán közös fürdés,ágybabujás,simogatás...ha kell vezesd a kezét(azért az fontos,hogy legalább te tudd,hogy neked mi a jó)Nem akarok túl sokat írni,engedd szabadon a fantáziádat és ha végképp nem megy akkor találsz majd mást akivel sikerülni fog.Ne haragudj,ha megbántottalak.

2008. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a harmadik választ.

Azt hiszem értem.

Üdv!

2008. máj. 8. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Keresd te az alkalmakat! Ha te indítod el: úgy, hogy előtte már eltervezed, és vágysz is rá - akkor neked rövidebb idő kell, hogy felizgulj. Ha pedig ő nem készült rá, akkor neki kicsit hosszabb (mondd meg neki, hogy ne kapkodjon). Elindítani pedig nem nehéz... az előttem szóló is leírt pár lehetőséget. De szinte bármilyen alkalom jó: milyen ruhában szoktál takarítani? Remélem, nem valami rongyban, vagy túlöltözve... ha meleg van, egy szál szoknya, vagy hosszú póló is elég (a bugyi meg tuti, hogy felesleges).

És teregetni, függönyt húzni? Nem kell néha a párod fölött áthajolni ehhez? Véletlenül is megsimíthatod ilyenkor a melleddel...

Vagy fürdéskor soha nem kell kijönni a kádból valami holmiért? Csuromvizesen, egy szál törölközőben, ami mindig félrecsúszik, ahogy keresgélsz?

2008. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!