Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, nem tudom benyelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nem tudom benyelni a barátom férfiasságát, adjatok tippeket, nektek hogy megy?

Figyelt kérdés
19 cm hosszú am :)
2009. júl. 18. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

de minek akarod benyelni? annyira vedd be amenyire engedi. keres rá a neten mélytorok technika stb...


itt is rákereshetc, mert már volt róla szó hogy kell csinálni.

2009. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

hogyha bele eroszakolod a szadba neked nem kellemes masreszt a pasidnak sem hogy szorongania kell a szadban.

szerintem is csak addig vedd be amennyire a syad engedi:):P

19 cm...:D nem semmi:)

2009. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
én is csak annyi tanácsot tudok neked adni,hogy bőveen elég az neki hogyha csak annyira kapod be amennyire a szád azt engedi..az én barátomnak is elég, neki is 19 cm :) de sokkal jobban értékeli azt,ha mellé jól csinálom a többit;) nem az a lényeg,hogy teljesen benyeljem:D.. arra ott van más dolog,hogy teljesen bemenjen nem:D?...
2009. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, akkor ne nyeld be, ha telibehánynád azt nem értékelné szerintem. Addig engedd csak a szádba, amíg jó érzés, mert ha ott fuldokolsz, az a pasidnak sem egy épületes látvány.
2009. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
azt nem is lehet benyelni teljesen.ha meg a torok technikára gondolsz akkor tarsd a szád ó alakzatba a nyelved dug ki és feszísd neki a péniszének és haladj lefelé .ha ezt csinálod nem fogsz öklendezni olyan nagyon amúgy meg pár másodpercig kibírod és mindig hosszab ideig fogod bírni aztán feljössz és ujra mehet torkodik.
2009. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet tanulni, hogy be tudd teljesen kapni. Erre van a mély torok technika. [link]

A lényeg h le kell győznöd a reflexeket, szoktatnod kell magad az ingerhez.

Viszont a linknél nem értem h ez miért annyira gátlástalan :)

2009. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)
2009. júl. 20. 19:38




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!