Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a párom, mikor nagyon jól éreztük magunkat utána elalszik? Mért van ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 21:01
 1/10 anonim válasza:
100%
Az én férjem is mindig elálmosodik utána és alszik egyet. Biztos nagyon kimerül alatta.
2008. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nálunk ez pont fordítva van, pedig én is úgy tudom, hogy ez inkább a férfiakra jellemző.sokszor vagyok úgy, hogy egy jó együttlét után teljesen "bepunnyadok", mert jól esett, vagy nem tudom.

2008. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia hát nállam ez pont fordítva, én nem álmosodom hanem inkább akkor élek.
2008. máj. 7. 21:11
 4/10 tade ***** válasza:
100%
Ez normalis az en parom is van, hogy 1x2x3x csinaljuk es meg mindig elemeben van, es van, hogy egyutt vagyunk es utanna szinte majdnem rajtam elalszik....ez attol is fugg milyen napja volt a munkaba.mennyire stresszes volt a hete, stb...a ferfiak ilyenek....nalam is elofordul...nyugodj meg tok normalis helyzet
2008. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A férfiak többsége sajna ilyen. Lehemberedik a nőről, elfordul és alszik is már... Tisztelet a kivételnek:-)
2008. máj. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat!Megnyugtatatok hogy ez normális.
2008. máj. 8. 18:16
 7/10 anonim válasza:

Egy vicc szerint: "A férfiak azért alszanak el gyorsan szex után, mert előtte fél éjszakát könyörögnek érte." :)


Amúgy valójában az történik, hogy az ejakulálást követően egy olyan vegyület szabadul fel a férfi szervezetben, ami elálmosítja őket (a pontos neve most sajnos nem jut eszembe...).

2008. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férfiak orgazmusa során a testükben felszabadulnak olyan anyagok, amelyek teljesen ellazítják, ezáltal fáradtságot és álmosságot éreznek.

Minél intenzívebb az orgazmus, annál erősebb ez az érzés.

Tehát ha a barátod elálmosodik, az azért van, mert írtóra jól csináltál valami. Meg kéne ismerkednünk!

2008. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amelyik nem alszik el, az is úgy ellazul, ahogy máskor soha. Ilyenkor lehet jókat beszélgetni, vagy összebújni, és csak heverészni :-)
2008. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Na, eszembejutott közben :)

Az oxytocin az a bizonyos hormon, ami elaltatja a férfiakat szex után.


Tessék, egy kis irodalom:

[link]

2008. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!