Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi időnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után mennyi időnek kell eltelni, hogy ne fájjon a szex?

Figyelt kérdés
Lassan 3,5 hónapja szültem és még mindig kellemetlen a szex, pedig óvatos a férjem. Lesz még valaha olyan, mint régen?
2008. máj. 7. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok sikosítóval, hátha megkönnyíti a dolgot. :(
2008. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálkoztunk már, jobb, de nem az igazi.:-(
2008. máj. 7. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lesz jobb, hidd el! Nekem is elég sokáig (pontosan nem tudom megmondani, meddig, de jópár hónapig) kellemetlen volt, de aztán fokozatosan egyre jobb lett. Az tartott a legtovább, hogy az elején kellemetlen volt, aztán ahogy belelendültünk, már egész jó volt. Aztán ez is elmúlt, már az elejétől jó. Kitartás, türelem, a férjed részéről meg ez utóbbiból dupla adag, plusz óvatos, de sok kényeztetés. Csak nehogy feladjátok!
2008. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Gondolom, volt gátmetszés. nem lehet, hogy félsz már tőle, és emiatt öntudatlanul begörcsölsz? Esetleg egy kevés vörösbor segíthet, hogy ellazuljál, 1 deci a babának sem árt.
2008. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kihagytatok hat hetet a szülés után? Csak mert annyinak kell eltelni ahhoz, hogy begyógyuljon minden seb, amit a szülés okozott, ha rögtön szülés után is csináltátok, akkor biztos, hogy folyton újra felsértettétek.

Ha kihagytátok a hat hetet, akkor csak azt tudom javasolni, mint a többiek előttem... Hidd el, nemsokára megint szupi lesz:)

2008. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem volt gátmetszés.

Igen, kihagytuk a 6 hetet, csak akkor kezdtünk újra akcióba, mikor a doki is szabad utat adott.

2008. máj. 9. 20:50
 7/7 anonim válasza:
nem is olyan soka megint olyan lesz mint reg.A lenyege,hogy engedd el magad,csak arra gondolj h milyen jo,es ne a picit hallgasd,h felebredt-e?Nekem azert nem ment szules utan,mert nemcsak a ferjemre koncentraltam,hanem a kicsire is,pedig o aludt,de ilyenek az igazi Anyukak.Sok sikert1
2008. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!