Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti, hogy álltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti, hogy álltok az egyéjszakás kalandokkal?

Figyelt kérdés

Volt már olyan,hogy elkezdtetek ismerkedni a sráccal és már 2-3-4. randin ágybabújtatok?Szóval,hogy nem terveztetek komolyabb dolgot,csak kedvetek volt hozzá?vagy olyan volt hogy csupán egy éjszakára szólt?tapasztalatokat kérhetnék,és kort is :) köszi

melelsleg most ért véget egy 4 éves kapcsolatom...rohadtul nem akarok ezen agyalni,mert kikészülök 20/l


2009. júl. 18. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

hát próbáld ki, ne agyaljál rajta.

csak utána ha büntudatod lesz, akkor maradj csendbe.

meg mondjad a srácnak hogy 1éjszakára kell. bár mindegy szinte tuti hogy nem utasit vissza.

2009. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ööö nem arról van szó,hogy egy éjszakára kell...csak gyorsan beleugrani a közepébe :D
2009. júl. 18. 08:04
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
sztem király. Miért ne? És nem a harmadik meg negyedik randin, nekem semmi kifogásom az ellen, ha tetszik a srác nagyon, miért ne lehetne azonnal? Mindkettőnknek jó, nem??
2009. júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szal akkor nem gáz?:)
2009. júl. 18. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha úgy érzed, akkor nem gáz. Ha nekem is egy ilyen hosszú kapcsolatom érne véget,én sem akarnék egyből másikat. Csak azért figyelj oda, hogy kivel. Ne egy akárki legyen.

21/l

2009. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem tervezek nagy mindent elsöprő szerelmet...az tuti...ez a 4 év nagyon szép volt...de sajnos véget ért...ugy érzem talán ez könnyebbitene a dolgon..
2009. júl. 18. 09:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Aza baj ha egyészakäs kalandnäl az illetö nm megbizhato és szétkrtölimindenkinek akkor utäna mär egy ribancnak könyvelnek el:)
2009. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!