Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hol simogassam páromat? (lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol simogassam páromat? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Szijjasztok , amikor fekszünk az ágyban hol simogassam páromat, hogy élvezze de ne azt vegye le , hogy szex -et akarok....!!????? csak nagyon szeretném hogy ne legyen feszült , és jol érezze velem magát ....!! kérlek szépen segitsetek köszönöm :)
2008. máj. 7. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mielőtt elkezdenéd simogatni, vagy ilyesmi ezt tisztázni kéne, mondjuk, hogy te nem szexet akarsz ezzel, csupán egy kis gyengédséget, hogy oldódjon a hangulat vagy pettinget..persze csak ha akarod-így simán visszakérdezhetsz :D azt meg hogy neki hogyan jó azt is el lehet mondani és mivel férfi nyilván tudja mire vágyik és akár elsőnél "vezethet"is téged ez abszolút nem ciki és kb mindenki így kezdi sok sikert:)
2008. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólsz a hátmasszázshoz???? nagyon jó tud lenni, ha jól csinálják. És ebből talán megérti, h mit NEM szeretnél
2008. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már megbezséltük , hogy nem lesz sex meg pettin ...!! Petting még egy kis ideig nem !! szoval ez végül is felse merülhet csak sok pais olyan hogyha megtalálom a gyenge pontját ami tudom h a farka de mindenkinél álltalába változo akkor ... ő is ....elkezd ugy közeledni felém!!
2008. máj. 7. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem a legtöbb pasinak az esik jól, és nem feltétlenül szexre közeledést jelent, ha simogatod a hátát, a nyakát a tarkójánál, a mellkasát.
2008. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az elöttem lévő emberke mondta,mindenkinek vagy egy gyenge potnja.A párom szereti ha maszírozom vagy ha simogatom a testét,a buksiját,de azt is nagyon szereti ha a fülét harabdálom,puszilgatom.
2008. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fülharapdálással csak csínján. Nálam az már kőkemény szexre utalás :-)
2008. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg kell előre beszélni, különben igen könnyű félreérteni... akkor meg már sokkal nehezebben marad nyugton az ember fia :-(

Utána viszont kezdetnek bújjál hozzá nyugodtan :-)

Simogasd végig a testét, ahol csak eléred (csak a kritikus helyen ne. Simogasd meg a haját is, és lefelé addig, amíg eléred) - teljes tenyérrel, finoman. Ha álltok, akkor 2 kézzel. Csókold végig... arcát, nyakát, fejét... (fülét csak akkor, ha kibírja, és a száját most ne). Ezt azért óvatosan, mert nagyon izgató tud lenni így is.

Végig lassan mozogjál, mert az inkább megnyugtató, mint izgató.

Végül feküdj az ölébe, oldalról :-) Csak akkor vigyázz, mert az természetes, hogy ilyenkor ő is alaposan megsimogat... de a női mell annyira kézreáll, hogy azt egyszerűen lehetetlen elkerülni. Ami még nem lenne baj - de komoly ígéret kell előtte, hogy nem megy tovább :-)

Ha ezt nem tudja megtenni, akkor inkább a végén öleld át, és maradj így vele.

2008. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12:11

az már nálunk is...:D

úgyhogy szerintem inkább azt hagyd

2009. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!