Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak én nem értem? Vagy ti se?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem? Vagy ti se?

Figyelt kérdés

Miért van ,hogy nagyon sok tizenéves [12-18 ig ]

olyan kérdéseket tesz föl ,hogy ha megujjazom magam már nem vagyok szűz ? Meg h sport közbe átszakadt a szűzhártyám ,akkor már nem vagyok szzűz ?

Miért nem értik meg h ha közösűlnek valakivel akkor veszitik el ?

Csak én tartom ezt furának ?


2009. júl. 18. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
mert a mai felvilágosítás egyenlő a nullával, a szex sok családban még mindig tabu, és még folytathatnám...
2009. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%

Csatlakozom az előttem szólóhoz... Egyik haverom faterja, 15 éves a srác, faterja kb 40... Jó arc meg minden, de amikor nő jön a dologba, valahogy húzodik vagy fél tőle, vagy meleg nem tom... De egy biztos... Ez sztem nagyon nagy szégyen, 16 éves kortól a szülőknek beszélniük kellene a gyerekeknek a szexről, hogy ne csak úgy "nekilássanak"...

Nem véletlenül volt annyi görcsöléses baleset, szüzesség elvesztése közben görcsöt kapott helosziaszevasz, vérzett és kórház, hát gratulálok, dehát ez magyarország (Y) ....

F\\16

2009. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%
Hát ez tényleg fura... sztem csak nem értik meg hogy a szüzesség nem a fizikai részére vonatkozik, hogy ott milyen állapotban van a hártya, hanem arra hogy egy fiú nemiszerve behatol a lányéba. Egyszerű :D
2009. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nem a gyatra felvilágosítás az oka, hanem azért, mert ma már csak a külsőségek számítanak. Mit számít, ha több faszt fogott, mint kilincset, ha a szűzhártyája még ép?
2009. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én még nagyon sok mindent nem értek ezen kívül emberek :S most olvastam egy 14 éves lány kérdését, akinek már szexuális élete van meg 2 éves kapcsolata, és fel van háborodva, hogy nem aludhat a barátjánál...14 évesen...besz.rás emberek, komolyan...


20/L

2009. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Most komolyan ez sztem is durva.Amikor én jártam suliba,volt egy csaj aki oda járt és szexuális felvilágosítást tartott,óvszer felhelyezésről,meg ilyenek.Általánosban,és korunkbeli volt,nem középsulis.Na ha már otthon nem adott a felvilágosítás,akkor legalább az iskoláknak többet kéne foglalkozniuk ezzel a témával!Meg őszintén,melyik szülő kezdi el hogy na fiam/lányom akkor megmutatom h izé,meg elmondom,hogy hova mit...ugyan már.Én sem vagyok kíváncsi az apám szexuális életére ez meg már egy kicsit olyan.Kérdezni lehet őket hogy megnyíljon és érezze h bízhat bennünk,de ha olyan a viszony a családban akkor úgyis kérdez a gyerek.Csak ah állandóan dolgozó meg váló szülők vannak,meg széteső családok akkor ne csodálkozzunk h az egyik legkényesbb témával nem foglalkozik senki.Az iskolának nagy szerepe van és legalább biológia órán lebonyolítható.
2009. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert ez az oldal arra való, hogy kérdezzél.
2009. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az egyik legnagyobb probléma, hogy ez a világ túl prüd. Az első csók, együttlét dolog pedig eléggé túl van hypeolva, és persze, fontos, meg vigyázni kell, azért nem kéne ettől sz@rul érezniük magukat a fiataloknak. Ezek mind jó dolgok, nem kéne szégyenkezni ezek miatt a dolgok miatt. Egyébként igen, ez a site épp ezért nagyon jó dolog, de azért - mint már annyiszor szó volt erről - rengeteg az éretlen, kevésIQ-s kistini, akik beleugranak mindenbe...
2009. júl. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!