Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy az minősít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy az minősít, hogy hol volt az első?

Figyelt kérdés
Ha egy fesztiválon, nem színtiszta józanul, de nemis részegen (csak vidámabb állapotban)(vagy mondjuk józanul, de ez egy fesztiválon nem valószínű), egy sátorban veszíti el egy lány a szüzességét, az miért probléma? Nem az a lényeg hogy mindketten teljes mértékben akarjátok egymást, és van lehetőség és hát akkor miért ne? Amúgy nemvagyok egy könnyelmű, zavar az előítélet.17 éves szűz lány
2009. júl. 18. 00:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és mindjárt egy éve együtt vagyunk, szóval nem ilyen futókalandra értettem.
2009. júl. 18. 00:16
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

a hol nem feltétlen minősít...már ha az én "mennyire számít az első alkalom" kérdésre adott válaszom "becsmérled"...egyéni véleményem csak, nem kell vele egyetérteni, meg mindenki úgy él ahogy akar, csak én nem azt a módját követtem a szüzesség elvesztésének, hogy valahol holt részegen aki éppen szembejön velem annak szétrakjam a lábam csak mert megkívántuk egymást, mert rengetegen vannak így..egészségükre...az oldal a saját véleményekről, tapasztalatokról szól...ha te előítéletnek érzed, szíved joga ;)

ha meg nem az én válaszom váltotta ki belőled, akkor meg tökmindegy mit írtam itt fent, csak gondoltam tisztázom a gondolataim.



20/L

2009. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

na, ezt írhattad volna előbb is, hogy nem a futókalandokra gondolsz :D akkor meg tökmindegy hol vagytok, ha szeretitek egymást...csak a kérdésedből nem derült ki h kapcsolatban vagy-e ;)


első voltam

2009. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Énis utólag vettem észre, hogy kifelejtettem :P
2009. júl. 18. 00:22
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
csak nem Balaton Sound? XD
2009. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Mégis ki előtt minősítene?

A szüzesség elvesztése nem olyan adat, amit az önéletrajzodban taglalsz...nem kell kiplakátolni, és kész. A baráti körödből meg ha valakinek nem tetszik, annak na bumm, más az erkölcsi értékrendje.

Egyébként én sem ágyban, párnák közt, de sosem "minősítettek" a barátaim emiatt.

2009. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minősít, hogy hol volt az első alkalom.

Ott volt lehetőség rá, máshol nem, na bumm.

Nem közügy, nem kell nagy körökben kitárgyalni, szétkürtölni, hiszen ez csakis kettőtökre tartozik (:


Én sem ágyban vesztettem el, mégse szólt meg miatta még senki.

2009. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A konzervatív prűdek is válaszoljanak, úgy nem ér, hogy csak lepontozgatják a válaszokat!
2009. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!