Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon fájt az ujjazás, pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fájt az ujjazás, pedig nedves voltam, mit rontottunk el?

Figyelt kérdés

ez volt nekem az első igaz nem szex, de végülis behatolás

de ha már az ujjal is fáj, milesz később?

nedves voltam eléggé, mert már "tocsogott" lehetett hallani


2009. júl. 17. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

sziah.:)

hát nállam is igy volt.. 1nek..fájt még ujjal..de amikor behatolt a farkávall nem fájt.:)

szerintem még szokatlan a puncidnak..:) nefélj.. engedd el magad..és mondjad a barátodnak hogy azért ne olyan durván..vgy ne 3ujjal..vagy 2vel kezdje..először ki kell tágítani normálisan..de csak szépen lassan.. ha már nem fáj..akkor óvatosan be lehet rakni a 2ik ujját.:)

örülök h segíthettem.pussz.:)19/L

2009. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

ne egyből 2-3 ujjal csinálja a barátod,hanem először csak eggyel. már annál is elég jól benedvesedsz, és kitágulsz annyira h a 2. ujj is befér.

csak lazulj el! ez fontos! és ne aggódj!

sok sikert!

2009. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
szerintem tapasztalatlan a partnered probáld meg rávezetni hogy neked hogy jobb . MEGÉRI!!
2009. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 ujjal csinálta csak

hát, énis elég tapasztalatlan vagyok, meg nemigazán tuidom jol kezelni az ilyen helyzeteket

2009. júl. 18. 00:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor vagy tul erősen..nem kell.sietni sehova..:)

várjatok még 1 picit..ameddig nem mulik el..a fájás..addig csak 1ujjal.. ha elmulik akkor mehet lassan..mondom LASSAN a 2.:) :ĐĐĐĐnekem meg a csiklóm fáj.de nemtudom miért.

2009. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Először ki kell tapasztalnod a saját tested, csak azután megy párosban is. A maszturbálással nincs semmi baj, sőt!

Hidd el nekem, minél jobban ismered a saját tested működését, annál jobban fogjátok élvezni te és a párod is a szexet. Tehát kényeztesd magad, derítsd ki, hogy mi hogy jó neked, aztán avasd be a párodat is! De azt nem várhatod, hogy majd a szőke herceg fehér köpenyben kideríti helyetted, hogy mi kell neked.

A maszturbálás az a tanulási folyamat, amitől a mi beteg társadalmunk hajlamos távol tartani a szebbik nemet, pedig ez nem csak a férfiak privilégiuma!

2009. júl. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel!

És ne rögtön ujjazzon..Először csak simogasson,puszilgasson,csolokgasson..Ott középen is...Esetleg ha kicsit nyal is,és utánna ujjaz,akkor biztosan jó lesz,és 1 ujjal kezdje,majd kettővel,de ne egyből 10-zel...Szépen fokozatosan..Te pedig lazulj el,és élvezd a barátodat:)

2009. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!