Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyira igaz az hogy az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyira igaz az hogy az első együttlétet sosem felejted el, akár jó élmény volt akár rosz (nem csak a fájdalomra és élvezésre gondolok)?

Figyelt kérdés
Illetve te lefeküdnél egy pasival ha annak van bnője, de állítólag már nem szereti, és tudod hogy nem szabadna, mert fordított helyzetben neked is szarul esne, de mégis tudat alatt akarod és kívánod a srácot?
2009. júl. 17. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

az elsőt azért nem felejted el sosem (hacsak nem vagy közben annyira berúgva/beszívva h nem emlékszel rá) mert az az ELSŐ. sztem elég egyértelmű. olyan dolgot teszel, amit addig nem, mint az első csók...mindegy milyen, akkor sem fogod elfelejteni, mert az lesz az első. és az, hogy kivel, milyen élethelyzetben teszed meg, minősíteni fog téged.


20/L

2009. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, elfelejteni nem fogod, de nekem pl, ha azt mondják, hogy az első, akkor az jut eszembe, amikor először gumi nélkül...pedig az kb 1 évvel a tényleges első után volt, ráadásul mással...
2009. júl. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nem felejted el, mert az az első alkalom. Az elsőt az ember nem felejti el... És ez nemcsak a szexre érvényes. Ha valamit először csinálsz, az maradandó élmény lesz.

A másik kérdésre, vagy felvetésre meg azt tudom írni, hogy én nem tenném, és nem azért, mert megbántanám a másik lányt. Saját magamnak nem akarok ilyen élményeket szerezni. Ha lefekszem valakivel, akkor tökéletesen meg kell bíznom benne, szeretnem kell, vagy legalábbis vonzódnom kell hozzá. Hogy tudnál megbízni valakiben, aki mással jár? Saját magadat hozod így megalázó helyzetbe.

2013. okt. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!