Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el őt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el őt? Mit tanácsoltok ilyen helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval a szitu az, hogy pár hónapja összejöttem egy sráccal. Úgy indult az egész, legalábbis a részemről, hogy komoly meg minden, de aztán kiderült hogy nem. Ő csak a szex miatt jött össze velem. Én hülye egy hét után pedig le is feküdtem vele (még szűz voltam), utólag már nem tudok változtatni rajta. Bár az igazat megvallva nem bántam meg hogy elvesztettem, egyrészről mert nem is fájt, meg már úgymond el is akartam veszíteni, vágytam a szexre. Most mondhatjátok hogy k*rva vagyok, hogy ennyi idő után engedtem, meg hogy meg kellett volna várni az igaz szerelmet.... Igaz én sem így képzeltem el az elsőt, de már így történt, nem tudok rajta változtatni. Aztán miután beszéltem vele bevallotta az egészet és olyan nyitott kapcsolat félében maradtunk. A "megbeszélés" után nem is kerestük annyira egymást, csak ilyen szia-szia szinten találkoztunk. Aztán kb. 2 hónap múlva újra felhívott, találkoztunk és lefeküdtem vele. Nem tudom miért, mert tudtam hogy nem kellene megtennem, meg nem helyes, de mégis megtettem. Nem vagyok szerelmes belé, mert nem érzem azt, amit az előző pasinál, akit tényleg nagyon szerettem. És szerintem kötődni sem kötődök hozzá, de mégis azt várom, hogy mikor láthatom, ha olyan helyen vagyok, ahol tudom hogy ő ott lehet abban a percben mindig keresem hogy ott van-e... stb. Nem tudom miért van ez így, de el szeretném őt felejteni. 18
2009. júl. 17. 22:50
 1/3 A kérdező kommentje:
és bocsi, hogy ilyen hosszú lett:S
2009. júl. 17. 22:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel ő volt az első, tuti hogy sosem fogod elfelejteni, és ez így helyes. Ne bánkódj a történteken, nem tudsz változtatni rajta. Nemsokára jön valaki, akibe szerelmes is leszel, és minden gondod elmúlik. Itt a nyár, szórakozz (de nem felelőtlenül), és minden rendbe jön!
2009. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hasonlít egy előbbi kérdésre, ami nyitott kapcsolat néven futott...feltételezem ez a bővebb sztori.

ne keresd a társaságát, kerüld, ismerkedj másokkal. idővel elmúlik majd.


20/L

2009. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!