Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Illik ezt vagy nem? Te hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik ezt vagy nem? Te hogy vennéd?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már beszélek kb 1 hete tetszek neki én is nekem is ő most fogunk találkozni, meg akarnám kérdezni hogy szűz e meg pár szexuális dolgot pl. hogy borotválja e stb persze azért udvariasan meg viccesen nem csak így natúran.. 15 éves, ti ezt hogy fogadnátok csajok? Lehetőleg ne 20 felettiek írjanak , köszi.
2009. júl. 17. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem hogy örülne neki. Először kérdezz rá, hogy kérdezhetsz-e az intim dolgairól. ha nemet mond, ne erőltesd. Ha nála a szex nem tabu téma akkor nyugodtan beszélgethettek erről.

18L

2009. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én 20 éves lány vagyok,de én a csaj helyében jól képen törölnélek! Ne haragudj de ilyet nem illik kérdezni 1 hét után! Én 3 éves kapcs-ban vagyok de szerintem még 2 hét után sem fordult meg ilyesmi a fejünkben! Amúgy meg minek kérdezed, ha komolyabbra fordul a dolog majd észre veszed!

Na szeva!

2009. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
A másodikkal egyetértek.Nehogy már ezzel kezdj egy kapcsolatot......
2009. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te még nagyon gyerek vagy, és nem tudod, hogy az első randin ilyeneket kérdezel egy csajtól, elrontasz mindent. Most az a lényeg, hogy szűz, meg hgy milyen a fazonja??? Jesszusom! Nem kisautóznod kellene még? Miért fontos ez? Szerinted mit gondolna erre egy lány? Otthagyna.... 25/L. Én is voltam 15 :D
2009. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem a csaj leamortizálódna, és egyből az fordulna meg a fejében h te csak dugni akarsz vele...


na de basszus... nem látszik a csajon h szűz-e még...én ezer lányból is ránézésre megtudom állapítani h milyen... ezt abból tudom mert egy új környezetbe kerülve, később összebarátkoztam a fiatalsággal és kiderültek azok amiket korábban megmondtam)


vissza a témához: max kérdezd meg mit gondol az első randi utáni csókról, ha szokta csinálni akkor tovább lehet kérdezni h mennyi volt a leghosszabb kapcsolata, aztán ha kb. mondd tegyük fel 4 hónapot...(ami persze nem sok) erre te "tyűha, az de sok idő, akkor már biztos volt valami komolyabb köztetek?!" és ezt tök szomorúan, letörten mondd neki és erre még én is kiönteném a lelkem =)) hidd el bejön, én is lányból vagyok és nagyon gátlásos de ezen tuti nem jönnék zavarba... a borotválásra meg rá ne merj kérdezni, minden nő leszokta (szerintem) de ha ápolt a külseje, (esetleg cicababás) akkor 10000% h borotválja, mert minden ilyen dologra igényesek vagyunk...


szal attól ne aggódj, de előbb még el a bugyijáig kispajti =DD

2009. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na igen, nem illik.


15 évesen képentöröltelek volna érte.

17 évesen nem lett volna bajom a témával.

Öreg vagyok, 20, a mai lányok előbb érnek.

Vezesd fel finoman. Kérdezd meg, hogy kérdezhetsz-e. Említsd meg, mi a véleményed a mindenféle feslett kislányokról, úgyis láttok majd párat.

2009. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
ajajajj... én otthagynálak a helyében,ez olyan kérdés,mintha csak arra menne ki ez az egész,hogy lefeküdj vele... szerintem ne ezzel kezd,majd ha már mondjuk 10-edszer találkoztok... akkor esetleg...
2009. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akarsz valamit attól a lánytól,ne kérdezz ilyeneket töle!!
2009. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg korai errol beszelni varj meg egy kicsit :)
2009. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha el akarod cseszni már az elején, akkor kérdezd meg. Ha csak meg akarod dugni, akkor ezt is megmondhatod neki már az elején.
2009. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!