Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek kellene egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek kellene egy olyan csaj, aki tetszik, szereted, de egy haveroddal vesztette el, nem is olyan rég?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nem. 1szer fordult elő ilyen, megmondtam a csajnak h engem hagyjon békén. Ha továbbiakban is előfordulna ilyen, akkor is nemet mondok.

F/21

Megj.: most arra leszek kíváncsi, hogy erre a kérdésre nemet írtam, és hogy most mennyire fognak ezért lepontozni.

2009. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Én felpotozlak előttem hozzámszóló :)

Nekem sem kéne több dolog miatt sem.

De a legfőbb indok,hogy haver ex-ével nem jövünk össze. Az havernak elég kellemetlen lehet ,másik ,meg nem akarok arra gondolni,hogy haverom hogyan adta meg neki :D

Szóval komoly kapcsolatra semmiképpen sem.

Amúgy van barátnőm és én csak a komoly kapcsolatokat díjazom,úh. nekem másra sem kellenél ;)

18F

2009. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Nálunk olyan volt h még a csaj hajtott, lesz.rva azt h ezzel felrúghat barátságot/mindent...elég undorító egy dolog
2009. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont olyan volt, mint az előző hozzászólónak, volt 1 csaj, akit szerettem, de Ő nem szeretett, és beleszeretett legjobb haveromba, aki ahelyett, h lekoptatta vna, találkozgatott vele... na kösz mondom, össze is voltunk veszve egy ideig, aztán mondom, egy kis szűzqrva miatt nem fogom feldobni a barátságom, bár látszik mennyire tart barátjának a "barát" kb mint Joshixd


am nekem se kellene olyan, haver csaja/excsaja/kiszemeltje tabu, és ez sztem így helyes, de van akik szerint nem:/

ja, és a kiscsaj most lennt van haverommal, meg haverom családjával a balcsin... hát ez vanXD

2009. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem jártam a haverjával csak egyszer lefeküdtem vele.
2009. júl. 17. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze. Semmi akadálya. Ami elmúlt elmúlt. Kit érdekel korábban kivel feküdtél le. f28
2009. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!