Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasiknak tetszik, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak tetszik, ha egy csajnak nyelvpiercingje van? Nemet mondanátok egy csajnak, ha felajálja, hogy próbáljátok ki milyen érzés vele az orális szex, ha közbe van barátnőtök?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 09:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

A nyelvpiercinges csajokat eleve kerülöm.

Ha meg felajánlaná azt amit kérdezel, és ha van bnőm, ha nincs bnőm, akkor is nemet mondanék.

2009. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igaz én lány vagyok,de nekem is és a páromnak is van nyelvpircingje.eddig még nem panaszkodott,nagyon tetszik neki,és én sem panaszkodhatom.
2009. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Én határozott nemet mondanák. Másrészt az ilyen nő egy egóista, hazudós, kétszínű, lehúzom a pasikat és ha leégett kidobom.
2009. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
MIVAN??? Ezt az utolsót nem értem. :S
2009. júl. 17. 11:13
 5/12 anonim ***** válasza:
annyi van h az első író nem olvasta tovább amit kiírtál.... (ha konkrétan te vagy aki felajánlja akkor szégyelld el magad és süllyedj el h egy kapcsolatban lévő srácot kísértésbe akarsz hozni!!!) ha nem magadra gondolsz akkor a barátom nevében válaszolok: Nem. Megvagyok elégedve a csaj nyelvpiercingje nélkül is (pont)
2009. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
meg persze a csaj nélkül is (mielött vki félreértené) xD
2009. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon beszélek pirszinges emberekkel, de ha mindenképpen le akarna cumizni, hagynám.
2009. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,én vagyok az,de nem szégyellem el magam,mivel elötte az ÉN PASIM VOLT!!! :'( És szeretem őt!!!!!
2009. júl. 17. 12:17
 9/12 anonim ***** válasza:
És így akarod visszakaparintani?! Hát akk már télleg szégyeld el magad...ha szereted azt akarod hogy boldog legyen, nem pedig az útjába akarsz állni, hogy így meg úgy elcsábítsd a mostani bnőjétől..az hogy volt, az csak volt...el kell fogadnod, bármilyen nehéz is...ha télleg szereted inkább hagyd hogy boldog legyen nem lehetsz ennyire önző! Ha meg nem boldog akk úgyis otthagyja azt a csajt, és akk akcióba lendülhetsz, de én a helyedben inkább elfogadnám a tényt, és megpróbálnék más pasit nézni magamnak...még ha nehéz is, mert szeretem...
2009. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szeretetből leszopod? Ez nagy baromság, ugye tudod...? És egy nyelvpiercing nem fog ebben előrébb segíteni.


Am nem gondoltam volna, hogy van akinek egy ilyen rejtett kis ékszer kizáró ok lehet. Nekem is van, na és? Nem mutogatom, csak nekem tetszett és megcsináltattam. Viszont ezek szerint lehetek akármilyen kedves, odaadó, értelmes lány, nem állnátok szóba velem, mert bogyó van a számban? Szerintem ez a ti értelmi szinteteket jellemzi...

2009. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!