Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire dobták fel a szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire dobták fel a szexuális életeteket a segédeszközök és szerepjátékok?

Figyelt kérdés

Mennyire dobták fel ezek a dolgok a szexuális életeteket?

Már 5 éve vagyunk együtt a párommal és még nem probáltunk ki semmi ilyesmit,jo vele az ágyban de szeretném jobban feléleszteni a vágyat.

milyen segédeszközöket szoktatok bevetni,és milyen szerepjátékokat szoktatok csinálni?

kérlek adjatok tanácsot.

lány vagyok


2009. júl. 17. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm, ha már fel kell dobni, az baj... :S Mi ezt játéknak csináljuk, néha, mikor olyanunk van, nem azért, h feldobjuk a szexet, hanem mert a változatosság gyönyörködtet.

Na szal, a kikötözőset csak ajánlani tudom. A legtutibb, ha veszel egy bilincset (már azzal is lehet játszani) és egy ugrálókötelet. A kötéllel pedig a bilincset kötöd ki az ágy lábához... :P Így a kikötés is könnyű, és a szabadulás is, ha kell (a szexbilincseken van 1 gomb, amit ha megnyomsz kinyílik). Esetleg szembekötözéssel is meg lehet spékelni a dolgot. :)

A vibrátoros előkészítés sem rossz, de az tényleg csak a változatosság kedvéért jó. Aztán van olyan síkosító, ami masszázskrémnek is jó, sőt le is lehet nyalni (bár az íze elég érdekes... :P), azzal is lehet játszani. Aztán ha olyanotok van lehet csinálni home videót (nem a netre :P), van benne valami izgi. Használhatsz szexis fehérneműt, sok érdekeset lehet venni szexshopban is, de máshol is. Esetleg egy leehető bugyi sem rossz... :P

Ja és a legrendhagyóbb (bár arra nem mindenki vágyik) esetleg valami félig meddig nyilvános helyen megejteni a dolgot. Pl. a Balaton partján, vagy Margit-sziget egy félreeső részén. Feltűnő helyen én sem próbálnám, de ahol elég kicsi a lebukás veszélye (de azért van :P) ott érdekes lehet 1x-2x. :)

2009. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat és az ötleteket.

én is ugy értettem hogy érdekesebbé,változatosabbá tenni a szex-et.

ez a nyilvános helyen való szex nekem mondjuk bejőn.

Várom még az ötleteket.

2009. júl. 17. 10:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!