Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Közel voltam hozzá? Ez lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel voltam hozzá? Ez lenne a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés

Tegnap szeretkeztünk a barátommal, de egészen más volt, mint eddig, éreztem valami furcsát, kicsit olyan volt, mintha pisilnem kellene, de mégsem. Nagyon jó volt, de kissé megrémített és nem hagytam, hogy tovább csinálja, mert egyfolytában olyan érzésem volt, mintha valami ki akarna folyni belőlem, és nem tudtam mire számítsak... Eddig még sosem volt orgazmusom amikor szeretkeztünk, tehát nekem ez nagyon új! Ez lenne a hüvelyi orgazmus? Mert valószínűleg tegnap megtaláltuk a G-pontomat is, mert amikor hozzáért, megint olyan érzésem volt de jó volt...

Tehát akkor ha hagyom még tovább, akkor lehet, hogy elmegyek? Légyszi tapasztaltabbak válaszoljanak! Köszi!


2009. júl. 17. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy mondjam :) ez a spriccelős fajta orgazmus lesz, ha engeded magad :) Igazából nem pisi az, mert a váladék megy benned más helyre és az nyomja a hugyhólyagot. Nekem még nem volt ilyenben részem, de minden vágyam. Sokat olvastam már erről, csak engedd el és egy felejthetetlen orgazmusod lesz :)
2009. júl. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Igen többféle orgazmus van, a Gpontnál van az egyik.Ezt két uton közelítheted meg, vagy a hüvelyből, vagy anális szex közben.A másik a csikló ingerlésével szerzett orgazmus, ha a hapsi felül van ez automatikusan bekövetkezik, mármint a csikló izgatása.Ha hátulról kefélsz, akkor érdemes a kezeddel simogatni magad közben.
2009. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínű hogy szép orgazmusod lesz, csak tudd magad elengedni. Ha félsz hogy kifolyik (ami egyébként baromi szexi) akkor nyugodtan tégy magatok alá törülközőt vagy bármit ami megvédi azokat a cuccokat amiket nem szeretnél ha nedves lenne. Szex előtt el is mehetsz pisilni hogy ne amiatt izgulj hogy "juj ez most vajon pisi lesz?" Nyugodtan engedd el magad és nagyszerű érzésben lesz részed. A Párodnak is! ;)


F 23

2009. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!