Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Feküdjek le vele? Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdjek le vele? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék, és felajánlotta, viszont egy barátnőm volt pasija.


16/L


2009. júl. 17. 02:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
felajánlotta?????milyen rendes hogy szivességet tesz!na ne már!!!a szexet nem ajánlják fel.csak ha azért kell.felajánlom hogy ha boltba megyek hozok egy kiló kenyeret,vagy bedobom levelét a ládába,vagy elviszem kocsival valahova.de azt hogy megdugom??azt nem felajánlják.az kialakul.csak úgy jön.álltalában ismerkedés után.amúgy meg véleményem szerint a barát volt társa tabu.de lehet én vagyok túl régimódi...
2009. júl. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne feküdj le vele. Később meg fogod bánni, mikor lesz egy szerelmed és nem vele veszíted el, hanem egy olyan pasival, akit nem is szeretsz, csak már túl akarsz lenni az elsőn. 16/L
2009. júl. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

En nem tennem, mar csak a baratnom miatt sem!

32/N

2009. júl. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőm miatt biztos nem tenném. Felajánlásból meg főleg nem, csak szerelemből...
2009. júl. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Miért ne? Én nem értem komolyan, sokan úg ykezelnek egy laza kalandszerű szexet is, mintha valami életre szóló dolog lenne. Egyzserűen biológia, ha tetszik és kívánod , akkor persze! Én nem gondolkodnék rajta, ha meg emiatt bárki megsértődiik, akkor tegye.
2009. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

"csak szerelemből"


ááááááá a falnak megyek ...

Páran komolyan nemtom hol élnek, a szerelem és a szex két külön dolog, nem véletlenül van rá két külön szó is ám !! Miért ne lehetne szerelem nélkül szexelni? nekem nagyon is megy és nagyon is jó, ill. igen sokaknak. Komolyan nem értem hol itt a probléma.

A másiok, hog yigen, manapság egy jobb srác valóban felajánlja, hát ha amolyan lányok bálványa, akkor itt fordított helyzet van, és asrác tuti nem fog megtenni semmilyen lépést, erőfeszítést a lányért, ha esetleg tetszik neki, meg olyanja van, akkor felajánla. Ebbben is mi a furcsa ???

2009. júl. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt néztem ,hogy akik támogatják az ötletet, alacsonyabb a válaszaik értékelése.

Amúgy csak neked kell eldöntened ,de én nem is fogom itt tolni,hogy ne szexelj ,csak szerelemből ,mert ezt elmondták már ,és mondjuk énis így tartom erkölcsileg helyesnek ,de hát manapság már sajnos kicsit más világba csöppentünk . De a barátnőd ex pasija az tabu. Ugyanúgy mint ahogy nálunk fiúknál is tabu a barátunk exe. Ez egy íratlan szabály szerintem....

2009. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Amúgy meg sokan írták,hogy más dolog a szex és a szerelem. Minket embereknek hívnak és azért vagyunk emberek ,hogy uralkodni tudjunk elvileg az ösztöneinken. Aki összevissza csinálja , nekem ő csak állati sorban van , és össze nem jönnék olyan emberrel. Sajnos mostani barátnőm is úgyvesztette el,hogy nem is járt a gyerekkel, és engem ez bántott eléggé az egészben.

Na mindegy. Neked kell döntened

2009. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát gratulálok neked, hogy egy 16 évest arra bíztatsz, hogy nyugodtan d*gjon csak úgy, érzelmek nélkül. Bírom az ilyen értelmes embereket. Azokat meg leszóljátok, akik esetleg egy hosszabb kapcsolatban veszítik el a párjukkal ennyi idősen :D Ebből is látszik, hogy erre az oldalra páran csak azért jönnek, hogy másokat piszkáljanak, vagy különféle polgárpukkasztásokat írjanak.


A kérdésre: én nem tennék ilyet, mert szerintem semmi értelme érzelmek nélkül, ráadásul én nem szeretném, hogy valakinek csak egy menet legyek... De te tudod.

2009. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyit, hogy ha már abba simán belemennél, hogy 16 évesen csak úgy lefeküdj vele, nem hiszem, hogy annyira erkölcsös vagy, hogy érdekeljen az, hogy előtte a barátnőddel járt, szóval ezen teljesen felesleges problémáznod.
2009. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!