Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kellene tartania...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig kellene tartania a maszturbálásnak?

Figyelt kérdés
Tiszta időt kérdeznék,tehát megszakítés nélkül,az egész pénisszel(tehát nem csak a makkal)és a legerősebben megszorítva.Mert nekem így elég kevés ideig sikerült tartanom magam...
2009. júl. 17. 02:00
 1/6 A kérdező kommentje:

És megszakításokkal,pózcserével mondják sokan,hogy 30-40 percig bírják a szexet,vagy folyamatosan?

Előre is köszönöm a válaszokat:)

2009. júl. 17. 02:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most a szexre vagy a maszturbálásra gondolsz? Mert míg az előbbi megy pózcserével, egy-egy tízmásodperces pihenővel 30-40 vagy akár több percig is, addig a maszturbálásnál nekem nem megy eddig. Azonban ha az ejakuláció előtt megállsz, és vársz, majd később újrakezded, akkor az segít a szex közbeni állóképességeden.
2009. júl. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

11 perc 38 mp. Eddig tartani KELL! Különben jön a patás ördög és megdádáz! :D:D:D

Szerinted kit érdekel, hogy meddig vered? Ha valakivel szexelsz, ott a másikat érdekli, h jó legyen, de a masztinál????

Amúgy meg nyugi, az 1. alkalommal, hogy lánnyal leszel úgy fogsz elmenni, mint a gyorsvonat (nem a MÁV-os :) ), kb. 10 mp-es időt futva. Semmi gond, velem is ez volt, meg szerintem még sok más emberrel. Ha eljön az idő majd cserélj gumit és menj vissza - ha ennyire fel vagy izgulva, sikerülni fog. Egyébként meg, ha lesz normális szexuális életed, akkor majd nem lesz villámgyors elmenetel sem, mert megszokod.

2009. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, hát azért ne 30 másodpercig tartson.A szex szerintem 15-20 perces szokott lenni egy hapsinál, a rutinosabbak bírják tovább.
2009. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minél több ideig tudod kihúzni, annál jobb. Én el tudom intézni 3 perc alatt is, de ha keresgélem a "Tökéletes Videót" neten és választás közben is rángatok, akkor egyszercsak azt veszem észre hogy már egy órája "Azt" a videót keresem és közben végig kemény voltam.

De nincs olyan, hogy meddig KELL tartania. Olvastam valahol hogy nyugodtan el lehet kezdeni "edzeni", mérni az idődet és ha rákoncentrálsz akkor simán lehet fejlődni. Csak ez ne rontsa el az egészet / ne menjen az agyadra :D


F 23

2009. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat egy cipőben járunk sokatokkal:D
2009. júl. 17. 13:43




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!