Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim analis sexet akar....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim analis sexet akar. nekem eleg kellemetlen es faj is... mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Ha neked fáj, akkor ne csináljátok, ilyen egyszerű.
2008. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha te nem akarod, nhogymár rád erőltesse. Mond meg neki, hogy te ezt nem szeretnéd, mert fáj, ha szeret, akkor törődik azzal, hogy neked ez nem élvezetes.
2008. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nehogy hagyd magad! Örüljön neki, hogy elölről megkaphat! A szexben az a fontos, hogy mindketten élvezzétek, ne csak az egyik fél!! Ezt k..ra tartsd észben
2008. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kerek-perec megmondtam a páromnak, hogy nekem oda semmit nem fog bedugni! Elfogadta!
2008. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan férfi, akit ne izgatna az anális szex gondolata. Az én párom is említette már, de ő elfogadta, hogy én nem akarom. Aztán én sok rosszat hallottam róla, pl. egyszer egy orvos véleményét, hogy 40/50 évesen az izmok annyira ellazulhatnak ott hátul, hogy az illetőt pelenkázni kell majd, de gondolom ez azoknak szól, aki nagyon gyakran csinálja és nekem van olyan családtagom, akinek aranyere lett, ugyan nem ettől, de azóta én nem is akarok anális szexre gondolni. Ha ráadásul fáj is neked, beszéld meg a pároddal.
2008. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Lazulj el. :D
2008. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem kötelező. Én se szertem, ezért nincs is anál, pedig a pasik többsége akarja. Aki az én pasim akar lenni, annak meg kell tanulnia segglyuk nélkül élni. Mármint az enyém nélkül :D A sajátjával élhet :D:D
2008. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is féltem, nekem is fájt. Sokáig nem is engedtem. Aztán síkosítóval, először nagyon óvatosan megint megpróbáltuk és nagyon élveztem. Csak a legelső pár másodperc volt picit kellemetlen. Most alig várom a következő alkalmat, hátha lenne úgy is orgazmusom, már hallottam ilyenről!
2008. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A sok konzervatív komment után had említsem meg tényleg lehet análisan is orgazmust elérni. A sikosító nagyon fontos meg persze h előtte nagyon fel legyen izgatva az illető. Itt is a gyakorlat teszi a mestert, meg kell tanulni...
2008. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem egyszer megprobalhatod , persze sikositoval .En is kiprobaltam eloszor kellemetlen volt de miutan ellazultam es nem szoritottam ott hatul ment....mert persze a pasinak is faj ha szoritod...de erre a sexre nem kell raszokni mert kesobb bajokat okozhat
2008. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!